Coś nowego…

POWRÓT DO SIEBIE TO PIĘKNY MOMENT. TO MOMENT PEŁNEJ JEDNOŚCI I AKCEPTACJI SWOICH JASNYCH I CIEMNYCH STRON. TO ŚWIADOMOŚĆ SWOICH POTRZEB I OGRANICZEŃ. TO TAKŻE ZNAJOMOŚĆ GRANIC I UMIEJĘTNOŚĆ ICH ZAZNACZANIA. TO STAWIANIE SIEBIE NA PIERWSZYM MIEJSCU BEZ WYRZĄDZANIA KRZYWDY INNYM OSOBOM. TO ZAWSZE NAJPIERW WEWNĘTRZNE PYTANIE SKIEROWANE DO SIEBIE: CZEGO JA PRAGNĘ, CZEGO JA POTRZEBUJĘ, PRZED UDZIELENIEM ODPOWIEDZI INNYM.

Każda z nas jest inna. Każda wyjątkowa. Każda niepowtarzalna. I każda z własnym bagażem doświadczeń życiowych. To wszystko powoduje, że każdej z nas droga do siebie jest inna. Nie ma tu żadnych regułek czy zestawu zasad, po zastosowaniu których osiągasz zamierzony efekt. To czym się kierujesz to własna intuicja i serce. Jedno i drugie jest połączone z zaufaniem do samej siebie, do sygnałów, jakie Twoje ciało Ci wysyła, do emocji, jakie pojawiają się każdego dnia w Twoim życiu. Aby to zaufanie się pojawiło potrzebujesz wrócić do siebie, do ciała, potrzebujesz nawiązać z nim ponownie więź i poznać jego język. Pokazać mu, że jesteś gotowa, by go wysłuchać i że jesteś otwarta na wiedzę, którą ono chce Ci przekazać.


„Powrót do Ciała – Powrót do Siebie. Początek.” to jeden z pierwszych warsztatów rozpoczynających długoterminowy cykl spotkań poświęconych pracy z ciałem i emocjami.

Więcej szczegółów w zakładce Warsztaty.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s