Coś nowego…

POWRÓT DO SIEBIE TO PIĘKNY MOMENT. TO MOMENT PEŁNEJ JEDNOŚCI I AKCEPTACJI SWOICH JASNYCH I CIEMNYCH STRON. TO ŚWIADOMOŚĆ SWOICH POTRZEB I OGRANICZEŃ. TO TAKŻE ZNAJOMOŚĆ GRANIC I UMIEJĘTNOŚĆ ICH ZAZNACZANIA. TO STAWIANIE SIEBIE NA PIERWSZYM MIEJSCU BEZ WYRZĄDZANIA KRZYWDY INNYM OSOBOM. TO ZAWSZE NAJPIERW WEWNĘTRZNE PYTANIE SKIEROWANE DO SIEBIE: CZEGO JA PRAGNĘ, CZEGO JA POTRZEBUJĘ, PRZED UDZIELENIEM ODPOWIEDZI INNYM.

Każda z nas jest inna. Każda wyjątkowa. Każda niepowtarzalna. I każda z własnym bagażem doświadczeń życiowych. To wszystko powoduje, że każdej z nas droga do siebie jest inna. Nie ma tu żadnych regułek czy zestawu zasad, po zastosowaniu których osiągasz zamierzony efekt. To czym się kierujesz to własna intuicja i serce. Jedno i drugie jest połączone z zaufaniem do samej siebie, do sygnałów, jakie Twoje ciało Ci wysyła, do emocji, jakie pojawiają się każdego dnia w Twoim życiu. Aby to zaufanie się pojawiło potrzebujesz wrócić do siebie, do ciała, potrzebujesz nawiązać z nim ponownie więź i poznać jego język. Pokazać mu, że jesteś gotowa, by go wysłuchać i że jesteś otwarta na wiedzę, którą ono chce Ci przekazać.


„Powrót do Ciała – Powrót do Siebie. Początek.” to jeden z pierwszych warsztatów rozpoczynających długoterminowy cykl spotkań poświęconych pracy z ciałem i emocjami.

Więcej szczegółów w zakładce Warsztaty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s