Postaw swoje FINANSE na nogi!


Pieniądze są jak makijaż dla kobiety i super fura dla faceta. Od tego, czy je masz nie może zależeć Twoje samopoczucie, nastrój czy zachowanie.

Bez względu czy one są czy nie, zawsze powinieneś czuć się tak samo dobrze ze sobą.

Jedno nie może być zależne od drugiego, bo jeśli tak jest, wtedy zaczynasz szukać i uzależniać od okoliczności zewnętrznych swoje szczęście i to, kim jesteś.

Wpadałam w tę pułapkę wiele razy. I nie tylko w tę… było ich całkiem sporo, tych tzw.mechanizmów finansowych, gdzie pieniądze stawały się wartością znacznie większą niż tak naprawdę były.

Moje działania i decyzje doprowadziły mnie do skraju i pewnego dnia z osoby mającej kilka milionów na koncie stałam się bezdomną bez grosza przy duszy. Wpłynęło to nie tylko na moje życie, ale także na życie mojej kilkuletniej córki i to chyba najbardziej zmobilizowało mnie do stanięcia twarzą do całej sytuacji.


Pierwszy raz w życiu wtedy przestałam się chować i uciekać, a zdecydowałam działać!

Bo najtrudniejszą rzeczą, a zarazem najbardziej kluczową, jest zatrzymanie się w tym pędzącym kołowrotku i zobaczenie prawdy. Prawdy o sobie. O tym, czym są pieniądze w naszym życiu, co zastępują, kogo zastępują i co sobie nimi wynagradzamy.

I od tego zaczniemy nasze WYZWANIE!

Od przyjrzenia się, gdzie jesteś w relacji z finansami, czyli ujrzenia NAGIEJ PRAWDY, a potem podjęcia zdecydowanych kroków, jeden za drugim, byś i Ty wskoczył na ścieżkę wolności finansowej i lekkości, jaką możesz mieć z pieniędzmi, jakimi dysponujesz dziś.

Nie musisz czekać, aż zaczniesz zarabiać miliony, a wręcz przeciwnie, powinieneś już dziś zacząć działać zmieniając swoje myślenie i przekonania, by, kiedy pojawią się większe pieniądz,e nie wpaść w pułapki, w jakie ja wpadłam.

Pokaże Ci jak zacząć działać tak, byś przestał się martwić o zapłacenie rachunków i byś zaczął odkładać na wymarzone wakacje oraz spłacać na bierząco swoje zobowiązania. Zerkniemy też na przekonania, jakie stoją wokół pieniędzy u Ciebie i zmienimy je na takie, które prowadzą do świętego spokoju i poczucia bezpieczeństwa.

Te dwa aspekty: ŚWIĘTY SPOKÓJ i POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA były dla mnie kluczowe! Były one bazą wyjściową, by na ich podstawie budować kolejne poziomy finansowe.

Jeśli i u Ciebie te kwestie są WAŻNE, to nie zwlekaj dłużej i wskakuj w przestrzeń tego WYZWANIA!

5 dniowe WYZWANIE Postaw swoje FINANSE na nogi!!!

Na grupie już czekają Zadania PRE WORKOWE już czekają!


Twoja Inwestycja to…

£110

To co? Gotowy? 

Kliknij poniżej, by kupić!

Oto, co otrzymasz podczas 5 dni:

PRE WORK001 4 powody, dla których ludzie nie maja pieniędzy

PRE WORK002 Czy naprawdę musisz ograniczyć wydatki, gdy brakuje pieniędzy?

Dzień001 Początek wszystkiego – zmiana zaczyna się TUTAJ!

Dzień002 Rachunki, zobowiązania, zadłużenia – Jak zmienić emocje z tym związane? Jak zacząć je płacić, spłacać z lekkością?

Dzień003 Dlaczego nie masz pieniędzy?

Dzień004 Wyciągamy na wierzch i zmieniamy Twoje przekonania o pieniądzach. Lęk przed dokumentami itp. papierkami, jak go pokonać.

Dzień005 Dla kogo jest inwestowanie i czy da się inwestować mając niewiele pieniędzy? Jak zacząć robić to, co wydaje się zarezerowane dla wybranych?

Dzień#006 Finanse w związku

Bonus001 A co, jak czujesz wkurw w połowie zadania, jakie masz do zrobienia? Co jeśli jakieś pytanie poruszyło Cię tak bardzo, że szlak Cię trafia i nie jesteś w stanie dalej go zrobić?

Zmiana zaczyna się od Twojej decyzji!

*Ważne! Powyższe wyzwanie odbyło się w poprzednim roku. Teraz zostało udostępnione do ponownej odsprzedaży.