„Boję się, że zabraknie mi pieniędzy” jak poradzić sobie z takim lękiem – Metoda EFT (Opukiwania)

„Boję się, że mi zabraknie pieniędzy, boję się, że mi nie starczy, że wydarzy się coś złego, że przyjdzie jakiś gigantyczny rachunek, a ja nie będę miała jak za niego zapłacić…”

To była moja historia.

Podświadoma historia, która grała melodię mojego życia z tyłu mojej głowy. Dudniła dniami i nocami nie pozwalając mi spać i powodując, że jedyne na czym mogłam skupić swoją uwagę to paraliżujący lęk i martwienie się, co się stanie, jeśli ów historia wydarzy się naprawdę.I wiesz, co się działo?

Tak.

Przyciągałam takie sytuacje i takie wydarzenia, które powodowały, że mogłam powiedzieć do siebie: Boże, znowu nie mam jak zapłacić tego, co ja teraz zrobię. I wpadać w panikę i jeszcze większy lęk. Podejmować działania i decyzje przesączone tym lękiem…

To trwało latami w moim życiu.

Ale apogeum osiągnęło w 2015 roku. I stało się to, czego bałam się najbardziej na świecie… zostałam bezdomną. Ja i moja 7 letnia córka. Ja- kobieta, która w 2014 roku triumfowała wraz ze swoim zespołem jako jeden z najlepszych Dyrektorów Sprzedaży zaledwie rok później spędziła 4 miesiące w hostelu dla bezdomnych.

Bo to, czego się boimy i to czego nie chcemy to zapraszamy do naszego życia i jedyna droga, by to zmienić to zmiana emocji.

Puszczenie i uwolnienie lęku.

Ale jak ten lęk uwolnić, gdy siedzi on na Tobie i cokolwiek byś nie robił on i tak jest i staje się z każdym dniem coraz większy?

Czym jest EFT?

To narzędzie, ta metoda stała się moim wybawieniem. Nie umiem opisać słowami wdzięczności, jaką mam w sercu do człowieka, który stanął na mojej drodze wskazując mi, jak pracować z EFT.

Jedna sesja i zmiana, jaka się zadziała przekroczyła moje oczekiwania tak bardzo, że postanowiłam zgłębić bardziej, czym jest EFT i jak można je wykorzystać do poprawy swojego zdrowia psychicznego.

Zapraszam Cię do obejrzenia tego nagrania i zrobienia ze mną przykładowej rundki EFT.


Uwolnij się od lęku!

Z miłością,

Sylwia