Jak w łóżku tak i w finansach

Jak w łóżku tak i w finansach

I żebyś mnie dobrze zrozumiał/ zrozumiała…

Nie chodzi o ilość pozycji

Wyuzdanie

Czy zaliczenie jak największej ilości kobiet/ mężczyzn,

A o to, jak się czujesz ze sobą w kwestii energii seksualnej

Jak się odnajdujesz w jednym z najważniejszych aspektów i jakości, jakim jest

Dla Ciebie, jako mężczyzny – dawanie

Dla Ciebie, jako kobiety – otrzymywanie

Na ile lekko, swobodnie, bez oczekiwań zwrotu dajesz partnerce swoją energię 

Na ile otwarcie, bez wstydu, skrępowania, poczucia winy, przyjmujesz od swojego partnera tę energię

I, proszę, nie zawężaj tego do seksu, bo seks jest tutaj bardzo maleńkim procentem w całej tej formie

Jako ludzie jesteśmy wyposażeni w wiele centr energetycznych.

Najważniejsze, albo najbardziej popularne to zlokalizowane w 7 punktach naszego ciała czakry/czakramy. 

Miejsca, których zaburzone lub prawidłowe działanie, wielkość i równowaga między nimi wpływają na to, jak wygląda Twoje życie w każdym obszarze, począwszy od zwykłych przyziemnych tematów zdrowia, sprawności fizycznej, relacji z ludźmi, obfitości finansowej, po dużo głębsze aspekty duchowe. 

Jednym z tkich miejsc jest dolna (1) czakra podstawy. Jak sama nazwa wskazuje mieści się ona u podstawy naszego ciała, gdy usiądziesz po turecku podstawą tą stanie się Twoje krocze. 

Czakra podstawy to także przestrzeń, gdzie odgrywa się akt seksualny, wymiana energii między dwiema istotami energetycznymi… Świadomymi istotami. 

Problem w tym, że ze świadomością w tej materii wiele osób jest mocno na bakier i spłyca ją do zwykłego zaspokojenia popędu seksualnego, do osiągnięcia orgazmu i tyle. Gdy tymczasem prawidłowe pobudzenie tego miejsca, wprowadza w ruch i aktywuje czakrę, która odpowiada m.in za kwestie materialne i finanse w Twoim życiu. 

Nie rozdrabniając się więc i nie filozofując, jak to co niektórzy pisali do mnie wcześniej, i nie udziwniając sprowadzę to do prostego określenia:

Zajrzyj na swoje konto, a zobaczysz, na ile masz poukładaną energię, m.in. seksualną, w swoim życiu. 

Proste, prawda?


A co zrobić by to zmienić? 

Jedną z możliwości jest oczyszczenie i aktywacja tych centr energetycznych. Można to robić na wiele sposobów, np. poprzez medytację, która skupia się na czakrach i ich oczyszczaniu oraz wprowadza potrzebną energię do nich. 

Taką medytację znajdziesz na grupie Zmień swoje życie – Zmień swoje wibracje, link do nagrania TUTAJ (nie musisz znać się na medytowanie- wystarczy ze będziesz podążać za moim prowadzeniem). 

Inną jest wewnętrzna praca i puszczenie blokad, zmiana przekonań i schematów dotyczących finansów. Zajmowaliśmy się tym częściowo na 5 dniowym bezpłatnym wyzwaniu Postaw swoje FINANSE na nogi! (link TUTAJ)


A jeśli chcesz sięgnąć dużo dalej to już 21.10 zaczynamy warsztat, którego celem jest bardzo mocna i głęboka praca z energią pieniądza.

Jest to kontynuacja i dużo szerszy aspekt tego, co już zostało poruszone na wyzwaniu.

Postaw swoje FINANSE na nogi! Poziom II

Podczas 6 tygodni dowiesz się:

Dlaczego Twoje pieniądze znikają jak za dotknięciem magicznej różdżki? Poznasz mechanizmy, jakim rządzi się energia pieniądza, dzięki czemu zaczniesz inaczej zarządzać swoimi finansami.

Dlaczego nie możesz zarabiać więcej? Skąd jest ten limit, który „sam sobie” ustaliłeś, jak go puścić i otworzyć się na WIĘCEJ?

Jak puścić przywiązanie do pieniędzy? Bo nic tak nie blokuje przepływu, jak uzależnienie od tego, że pieniądze określają poziom Twojego szczęścia czy wolności, dowiesz się, dlaczego tak się dzieje i zmienisz to, a dzięki temu pieniądze zaczną płynąć, a Ty poczujesz spokój i bezpieczeństwo bez względu na stan konta.

Jak zacząć zarabiać z lekkością? To chyba jeden z FUNDAMENTALNYCH punktów tego warsztatu, obalenie mitu, że trzeba pracować ciężko, by zarabiać dużo. Dowiesz się jak zrobić, by pieniądze były wypadkową Twoich działań, ich efektem ubocznym, a nie celem samym w sobie, dzięki czemu poczujesz niesamowitą WOLNOŚĆ w kreowaniu swojego życia.

Co Twój partner pokazuje Ci w finansach i jak to zmienić, dzięki czemu zniknie napięcie i stres oraz kłótnie wynikające z tematów finansowych. Poznasz także głębsze warstwy uwikłań w relacjach na tle finansowym i nauczysz się je rozpuszczać.

Jak puścić lek i wstyd związany z wydawaniem pieniędzy? Poznasz i przepracujesz jedno z największych i najtrudniejszych przekonań, które blokują finansową obfitość i przepływ pt.: Nie zasługuję. Dzięki temu to, co posiadasz przestanie mieć przełożenie na to kim jesteś.

Jak otworzyć się na więcej źródeł otrzymywania pieniędzy, dzięki czemu nie będziesz trzymał się tylko jednej opcji i tym samym pojawi się wiele możliwości przed Tobą, a Ty zaczniesz wybierać spośród nich jak przy greckim stole.

I na koniec – odczarujemy zaczarowane, czyli zrobimy, by pieniądze Ci służyły tak, jak tego chcesz i pragniesz.

Kliknij TUTAJ po więcej szczegółów!