Lubię siebie i lubię swoje życie

IMG_2441

Lubię siebie i lubię swoje życie

Dzisiaj tak sobie o tym myślałam po rozmowie z pewnym znajomym, że ja tak naprawdę to lubię swoje życie i naprawdę lubię siebie. I chyba nigdy wcześniej nie czułam tego w ten sposób.

Tej pełni.

Tej radości.

Tej wdzięczności.

Tego czasu, który mogę spędzać ze swoimi córeczkami.

Tej pracy, która daje mi radość i spełnienie każdego dnia.

Tej bliskości jaką mam ze sobą.

Bo widzisz, tak naprawdę to właśnie o tą bliskość chodzi. To ona jest kluczem do pełnego sukcesu na drodze rozwoju osobistego.

Nic nie będzie szło, gdy nie będziesz blisko siebie, gdy nie będziesz podążać swoją drogą.

Przyglądam się temu od jakiegoś czasu.

Tym metodom i narzędziom, które oferują zmiany, jeśli tylko będziesz podążała zgodnie z wyznaczonymi regułami.

Zawsze czułam, że takie rzeczy nie są dla mnie. Czułam, że musi być inna droga i inny sposób życia niż podążanie według reguł. W końcu każdy z nas się różni. Nie może być więc tak, że wszyscy powinni dziać zgodnie z tym samym schematem.

Więc przyglądam się temu i przyglądam się kobietom szukającym ratunku dla siebie i swojego życia, i myślę sobie, hmm…, przecież to wszystko jest takie proste.

Proste w sensie metody, bo jedyne czego potrzebujesz to być blisko siebie.

Poczuć siebie. Poznać. Odzyskać. Wrócić do siebie. Tej prawdziwej. Tej przed wsadzeniem w pudełko społecznych schematów. Tej, której nie zdążono przyciąć skrzydeł. Tej, której nie zdążono złamać ducha.

I być tak blisko siebie każdego dnia, wsłuchując się w swoje ciało i płynące z niego sygnały, i wsłuchując się w głos swej duszy, pozwalając sobie na to, by zobaczyć siebie prawdziwą, taką, jaką jesteś, a nie jaką chciałabyś być, bo wydaje Ci się, że taką być powinnaś.

I tak. To jest możliwe.

Choć byli tacy, co twierdzili, że się nie da.

Ja wiem, że wszystko jest możliwe i jeśli mi się udało to i Tobie się uda.

Bo, kiedy jesteś blisko siebie, nie potrzebujesz znać zasad, jak rozpoznać narcystę. Taka osoba nie będzie w ogóle dla Ciebie obiektem zainteresowań ani Ty dla niej. Twoja energia odepchnie ją na kilometr.

Bo, gdy jesteś blisko siebie, nie potrzebujesz diet cud, bo doskonale wiesz, co jeść, żeby Twoje ciało czuło się cudownie.

Gdy jesteś blisko siebie doskonale wiesz, czego potrzebujesz, gdy zaczynasz się gorzej czuć, bo wszystkie odpowiedzi są w Tobie.

Gdy jesteś blisko siebie wiesz, co potrzebujesz robić dziś, w tej chwili, w tej minucie, by osiągnąć swój cel.

Gdy jesteś blisko siebie nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych, świat staje otworem, a życie otwiera dłonie, by Cię ukochać.

 

Pozwól życiu płynąć. Niech Cię niesie przez ocean możliwości ku Twojej pełni.

 

Nowy warsztat online

„Energia, Wszechświat i JA – Ciało Kobiety, Dusza i Umysł”

Nigdy nie oferowałam bardziej potężnego warsztatu jak ten. Warsztatu, podczas którego poprowadzę Cię ku bliskości ze sobą, ze światem, z życiem, z energią.

Bo wszyscy jesteśmy ENERGIĄ!

 

Dołącz do nas!

Jeszcze do 23.02 w promocyjnej cenie!

 

„Energia, Wszechświat i JA – Ciało Kobiety, Dusza i Umysł”