Mentoring

Chcę byś czuł się tak wyjątkowo jak to tylko możliwe.

Wchodząc w tę przestrzeń zostajesz zaproszony do grona moich najbliższych osób. Mogłabym nazwać, że określenie, które najlepiej oddaje jakość tego prowadzenia, to bycie ze mną w bliskiej relacji 24h/dobę/7 dni w tygodniu. Zostajesz objęty moją opieką i prowadzeniem przez cały ten czas.

Staję się Twoim Coachem, Mentorem, Przyjacielem. Prowadzę Cię każdego dnia, dając nie tylko odpowiedzi na Twoje pytania, ale także wskazując rzeczy, które warto zauważyć i przestrzenie nad którymi warto popracować, a które pojawiają się przy mnie w głębokich wglądach, a są dedykowane dla Ciebie.

Decydując się na takie prowadzenie, otrzymujesz zaproszenie nie tylko do mojego świata, ale także do mojej energii, dzięki czemu Twoje zmiany i procesy są dużo mocniejsze i szybsze.

Jesteś pod moja opieką każdego dnia, dlatego masz możliwość kontaktowania się ze mną poprzez wiadomości sms, audio i maile. Raz w tygodniu widzimy się na półtora godzinnej sesji, która jest dopełnieniem tego, co wydarza się we wcześniejszych dniach. Jeśli widzę potrzebę dodatkowego spotkania się z Tobą, ustalamy wspólnie taki termin.

Chce byś czuł się zaopiekowany, zadbany i zatroszczony.

Dodatkowym bonusem naszej wspólnej podróży jest dostęp do wszystkich warsztatów, jakie prowadzę w trakcie, kiedy jesteś pod moją opieką mentoringową.

Dokąd zmierzasz? Czyli Twój cel

Efektywność i skuteczność to ważne jakości mojego prowadzenia. Celem mojego prowadzenia jest byś osiągnął życie, jakiego pragniesz. Dlatego już na początku określimy, dokąd zmierzamy, czego pragniesz, co jest Twoim celem. Następnie przygotowuję dla Ciebie wstępny zarys naszej pracy w oparciu o to wszystko, co uzyskam od Ciebie. 

Mentoring to najwyższa jakość, jaką możesz sobie dać.

To bycie pod moją opieką 

To wejście w moją przestrzeń 

I to moje bycie przy Tobie każdego dnia!

A nade wszystko to powiedzenie sobie TAK x 3!


Kilka dodatkowych ważnych informacji: 

 • Pracujemy w cyklach trwających 6 tygodni (cykl pracy i cykl rozliczania się).
 • W trakcie 6 tygodni mamy 6 półtoragodzinnych godzinnych spotkań sesyjnych na Zoom.
 • Jeśli potrzebujesz dodatkowych spotkań, ustalamy to indywidualnie (Mentoring to bardzo elastyczna forma podróży ze mną, dopasowana indywidualnie pod Ciebie).
 • Między spotkaniami mamy cały czas kontakt ze sobą. Prowadzę Cię, wspieram, daję wskazówki, dodatkowe pytania do pracy z dziennikiem.
 • Kontaktujemy się poprzez Whats’up, Messneger lub e-mail (wszystkie formy są dla Ciebie, wybierasz tę, która jest dla Ciebie najdogodniejsza w danym momencie)
 • Otrzymujesz ode mnie także zadania, ćwiczenia, medytacje prowadzone oraz prowadzenie w procesach poza sesjami (nagrane w formie audio, video lub treść pisaną)
 • Dostęp bezpłatny do wszystkich warsztatów, jakie są przeze mnie prowadzone w czasie, kiedy jesteś pod moją opieką Mentoringową.

To nie jest dla każdego

Ważne jest dla mnie byś osiągał efekt, jakiego pragniesz w maksymalnie najszybszym możliwym czasie. Jednak w tym wszystkim ja i moje prowadzenie to jedynie część procesu.

Druga część to Twoje zaangażowanie i gotowość do zmian i procesów.

Stąd też ta forma prowadzenia jest dostępna tylko dla osób, które już ze mną pracują.

Twoja Inwestycja w:

 • 6 tygodni indywidualnego prowadzenia 
 • 24h/7 dni w tygodniu
 • Minimum 6 półtoragodzinnych sesji
 • Codzienny kontakt ze mną
 • Moja opieka i prowadzenie skrojone na Twoją miarę, dostosowane do Twoich potrzeb i stylu życia

Udział w prowadzonych warsztatach jako dodatkowy BONUS

to £1700

Czy coś jeszcze?

Najważniejsze pytanie, czy jesteś na to gotów?

Czy tego pragniesz? 

Czy chcesz wejść do świata transformacji i otrzymać wszystko, co możliwe?

Jeśli tak, to teraz Twój ruch, Twoja decyzja. 

Pozwól, że pomogę Ci stworzyć życie, jakiego pragniesz!