Bezpłatny Warsztat online – „Moja Kobiecość – Moja Krew”

Raz w miesiącu przychodzi czas, kiedy nie masz na nic ochoty, czujesz się ciężka, obolała, zmęczona, rozdrażniona i zła. Zła, że wciąż musisz to przechodzić. Comiesiąc to samo. Być może nawet rozglądałaś się za sposobem pozbycia się tego ciężaru ze swojego życia. Może nawet próbowałaś. A może wciąż, gdy przychodzi ten czas martwisz się, starasz się być ostrożna i uważna, czy chociaż nigdzie nie pozostawiasz plam, kiedy wstajesz z krzesła. To takie krępujące…, takie niesprawiedliwe…

A co, jeśli… to co teraz jest dla Ciebie koszmarem może stać się błogosławieństwem?
A co, jeśli ten comiesięczny dramat może stać się cudem?
A co, jeśli zamiast bólu i tych wszystkich dolegliwości możesz mieć intymność, miłość, bliskość i wyjątkowy czas dedykowany tylko sobie?
A co, jeśli Ci powiem, że może to być dla Ciebie transformujący moment, że może właśnie wtedy poznasz siebie od najbardziej kobiecej strony? Poznasz swoje zdolności kreowania, poznasz swoją moc i siłę?

Bo co może być bardziej kobiecego niż czas miesiączki? Czas, który definiuje nas, jako kobiety, kobiety gotowe do stworzenia nowego życia.

Pozwól sobie rozpocząć i poznać nową drogę do kobiecości, drogę, na której postawisz pierwszy krok, by wrócić do siebie.

W tym tygodniu zaczynamy bezpłatny warsztat „Moja Kobiecość – Moja Krew”. 
Pierwsze spotkanie live we wtorek o godzinie 12:00 czasu UK (13:00 czasu PL).

***************************

Link do grupy: 
https://facebook.com/groups/mojakobiecosc

Warunkiem dostępu do grupy jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania wstępne!

****************************

Zdj. Pinterest