O kogo dbasz najpierw? Kto jest ważniejszy niż TY?

Dbanie o swoje ciało to dbanie o swoje potrzeby nie od czasu do czasu, ale zawsze

…zawsze w pierwszej kolejności

Mam tu na myśli potrzeby w postaci: odpoczynku, snu odżywiania się, równowagi psychicznej i emocjonalnej. 

Tak…, nie tego cię uczono… Uczono Cię, że najpierw inni, potem ty. 

Wyrastając w takim przekonaniu, decydujesz najpierw karmić całą swoją rodzinę, a dopiero potem siebie, jeśli coś zostanie… 

Oddawać innym najlepsze kąski, nie tylko pożywienia… 

Kupować najpierw innym, potem sobie… 

Opiekować się i dbać najpierw o innych, potem o siebie… i dotyczy to nie tylko odżywiania, ubrań, kosmetyków. Dotyczy to także odpoczynku, relaksu i równowagi emocjonalnej. 

Zawsze najpierw troszczysz się o dobry sen dziecka, o jego relaks, odpoczynek, o pełny brzuszek, o zdrowie, odczuwanie spokoju, a potem, o ile w ogóle, o siebie. 

Podobnie z Twoim partnerem… Od zawsze najpierw On, potem TY. 

To wszystko ma krótkie nogi, bo nie taki jest Twój cel życia i bycia na ziemi, by zabijać powoli siebie i poświęcać się dla innych. 

Więc wcześniej czy później kończysz wybucham złości tak ogromnym, że mógłby zmieść z powierzchni ziemi pół miasta. 

Twoja frustracja sięga z zenitu i zaczynasz mieć po prostu dość swojego życia, związku i dzieci. A kiedy tylko któreś z nich odważy się podejść do Ciebie w tym niefortunnym momencie, Ty warczysz jak rozwścieczony pies:

„Nie widzisz, że jestem zajęta???!!!! Czego znowu???!!!! Czy ja nie mogę mieć chwili spokoju dla siebie???!!!” 

lub cedząc przez zaciśnięte zęby:

„ZARAZZZZZZZZ….” 

…a wszystko dzięki temu, że od dawien dawna wydaje Ci się, wręcz świecie jesteś przekonany, że całe to Twoje poświęcanie kiedyś przyniesie oczekiwany efekt, którym jest BY KIEDYŚ, KTOŚ ZADBAŁ O CIEBIE TAK, JAK TY O INNYCH, by postawił Ciebie na pierwszym miejscu… 

…Wiesz, co w tym jest najbardziej ironiczne, smutne? 

Że nigdy to się nie stanie… 

Dlaczego? 

Bo każdy da Tobie tylko tyle, ile ty sam sobie dajesz. 

Przestań więc żyć w bajce fairy tale o zabiedzonym Kopciuszku wyswobodzonym przez bogatego księcia i o Żebraku wśród świń odnajdującym swoją Ukochaną, która doceni jego bogate wnętrze.

Obudź się! 

Czas byś wyszedł z tej banalnej, wyimaginowanej przestrzeni bajek i baśni i zobaczył, gdzie jesteś ze sobą i swoim życiem. 

Zaczął z miłością dawać sobie to, czego ciągle oczekujesz od innych. 

Zrób pierwszy krok w stronę nowego życia! 

Życia, gdzie zaczniesz być ze sobą szczęśliwy… A obecność innych będzie wisienką na torcie, którą będziesz smakował i rozkoszował się, a nie koniecznym wymogiem by czuć się dobrze. 

Czas na ogromną transformację! 

21.02.2021 

Początek Nowego Życia. Powrót do PRAWDZIWEGO Siebie 

(po rozstaniu i w trudnych relacjach)

14 dni treningów, live’ów, zadań, ćwiczeń, medytacji!

A wszystko po to, byś powrócił do tego, kim od zawsze byłeś, a o kim zapomniałeś, że jesteś.

Zaczniemy od Początku i Prawdy, jaką masz w sobie oraz jej przyjęcia, czyli czego szukasz naprawdę związkach,jakie oczekiwania niespełnione powielasz za każdym razem, jakie głęboko skrywane przekonania nosisz w sobie, które nie pozwalają ci na stworzenie szczęśliwego związku.

Praca z lękiem – Przepracowanie lęku w relacjach. Czego naprawdę obawiasz się, a co jest skrywane w głębokich warstwach podświadomości? Gdzie lęk blokuje cię przed pełnią życia i szczęściem w miłości?

Lojalność – wobec kogo i czego czujesz, że powinieneś byś lojalny, by być nieszczęśliwy, by cierpieć? Do czyjego życia dawno temu zdecydowałeś się nieświadomie upodobnić?  Gdzie lojalność nie pozwala cię się otworzyć na miłość? Przepracowanie jej na poziomie wyższych wibracji i zamiana na wolność i bezwarunkową miłość do samego siebie oraz osoby, której życie powiązałeś przez nią ze swoim.

Samotność – Czym naprawdę jest na poziomie ciała i podświadomości oraz umysłu? Jak sobie z nią radzić i jak ją transformować w czystą energię miłości? Uwolnienie poprzez bezwarunkową akceptację siebie.

Emocje po rozstaniu – Jak je puścić? Co cię jeszcze trzyma? Co miałeś wziąć w tym dla siebie?

Zakończenie procesu i dopełnienie doświadczenia – Medytacja serca i energii ciebie i twojego byłego partnera.

Prawdziwy ty – Kim naprawdę jesteś? Twoje cienie i blaski, czyli pokochać i zaakceptować siebie takim, jakim jesteś Tu i Teraz.

Medytacja przyjęcie siebie. Połączenie na poziomie duszy ty – dorosły i ty – dziecko.

Czas na nowe – Po czym poznać, że jesteś gotowy na nowy związek? Od czego zacząć i jak się na niego otworzyć, by nie powielić ponownego doświadczenia?

Po czym poznać czy dana relacja jest tą właściwą, a nie tylko częścią nieodrobionej lekcji?

Jak przerobić lekcje i wziąć doświadczenia bez wchodzenia w relacje, czyli co zrobić, jeśli czujesz silne emocje do drugiej osoby, ale coś ci mówi wewnętrznie, że to nie jest dobry pomysł?

Praca z wizualizacjami oraz kreowanie nowej relacji poprzez czystość i jasność intencji tworzonych.

Medytacja – twój nowy związek i nowy, prawdziwy TY. Przepracowanie lęku związanego z odrzuceniem, gdy będziesz prawdziwym sobą w relacji.

Wprowadzenie nowych przekonań na temat relacji, związków, miłości dwojga ludzi.

Medytacja Czakra serca.

Medytacja spotkania na poziomie duszy ciebie i nowej osoby – Wspólna intencja i rozpuszczenie krzywd oraz otwarcie się z lekkością i ciekawością na nowe doświadczenia i wyzwania.

Nie jesteś pewien, czy ten warsztat jest dla Ciebie?

Sprawdź!

Jeśli każdy Twój związek zaczyna się i kończy tak samo, od wielkiej nadziei i ekscytacji drugą osobą po coraz większe rozczarowanie,

Jeśli ciągle i ciągle trafiasz na tzw. „toksyczne relacji” i „toksycznych partnerów”,

Jeśli czułeś/czujesz się oszukany, niedoceniany, krytykowany w związku,

Jeśli uważasz, że nie możesz być w pełni sobą, bo zostaniesz odrzucony lub nikt Cię takim, jakim jesteś naprawdę nie zechce,

Jeśli zazdrościsz innym szczęścia w miłości,

Jeśli uważasz, że relacje oparte na akceptacji, szacunku i wzajemnym wsparciu to mrzonka dostępna dla wybranych,

Jeśli zmuszałeś/zmuszasz się do bliskości fizycznej, bo boisz się, że druga strona Cię zostawi,

Jeśli ciągle czujesz wewnętrzny przymus bycia uważnym i ostrożnym, kontrolowania partnera/partnerki by przypadkiem nie zrobił/a czegoś niewłaściwego (zdrada),

Jeśli po wejściu w relację zmianie na MINUS uległo Twoje ciało, wzrosła waga, zaczęły wypadać włosy, pogorszył się stan skóry, pojawiła się alergia lub inne dolegliwości,

Jeśli po wejściu w związek zaczynasz dostosowywać swoje życie, styl, ubiór, zachowanie do nowego partnera,

Jeśli nowa miłość staje się twoim priorytetem ponad wszystko inne w twoim życiu,

Jeśli masz trudności w podzieleniu swojego czasu i uwagi na nowego partnera/partnerkę, a swoje dzieci i w momencie pojawienia się kogoś w twoim życiu najchętniej spędzałbyś z tą osobą każdą wolną chwilę,

Jeśli czułeś/czujesz niepokój i lęk, martwisz się, obawiasz, gdy twój partner/ partnerka wychodzą sami bez ciebie na imprezę lub spotkanie towarzyskie,

Jeśli z utęsknieniem czekałeś/czekasz na moment, by twój ukochany/ukochana wyszli w końcu z domu dając ci chwilę odpoczynku, relaksu, oddechu,

Jeśli kłótnie w twojej relacji to chleb powszedni, a każda z nich stawiała/stawia na szali wasz związek…

…to ten WARSZTAT JEST DLA CIEBIE!

Zaczynamy 21.02.2021

Początek Nowego Życia – Powrót do PRAWDZIWEGO Siebie 

po rozstaniu i w trudnych relacjach