O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Sylwia Pupek. Jestem mamą dwóch cudownych córek, życiową Partnerką Wojtka, niezwykła kobietą i przede wszystkim sobą.

Od 11 lat zajmuję się bardzo szeroko rozumianym rozwojem osobistym i duchowym. Mój obszar działania to głównie tematyka związana z uzdrawianiem traum (wynikłych także w dorosłym życiu) i ran dzieciństwa (przemoc emocjonalna, psychiczna, przemoc fizyczną, wykorzystywanie i molestowanie seksualne). Na przestrzeni tego czasu dotknęłam, doświadczyłam i zastosowałam w praktyce bardzo wiele metod i narzędzi, korzystając m.in. z Bioenergetyki A. Lowena, Ustawień Systemowych Berta Hellingera, Theta Healing, Radykalnego Wybaczania, Technik Wolności Emocjonalnej (EFT), Ho’oponopono, kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem, Tantry, Uzdrawiania Matczynej i Ojcowskiej Rany.

Dziś czerpię z nich wiedzę, jednak w pracy, zarówno na sesjach indywidualnych jak i warsztatach grupowych, z klientkami wykorzystuję swoją autorską metodę opartą głównie o medytację. Jej skuteczność zaskakuje niejedną osobę. A przecież o skuteczność właśnie chodzi, prawda?

Na co dzień jestem na grupie na Facebooku: „Moja Kobiecość – Moje Ciało, Moja Moc. Powrót do Siebie”. Jest to zamknięta grupa przeznaczona tylko dla kobiet, na której dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Znajdziesz na niej wiele materiałów do samodzielnej pracy ale także medytacji, które prowadzę live. Jeśli chcesz więcej to zapraszam Cię na moje transformujące Warsztaty dla Kobiet oraz sesje indywidualne. 

Witam Cię serdecznie w moim świecie! Rozgość się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s