O mnie

Nazywam się Sylwia Pupek. 

Kim jestem? Przez ponad szesnaście lat swojego życia byłam Managerem w międzynarodowych korporacjach, Dyrektorem i Prezesem. 

Dziś jestem przede wszystkim Kobietą zakochaną w Syberyjskich Cedrach, naturze, książkach, malarstwie i sztuce, Partnerką i Mamą dwóch cudownych córek (Amelki i Oliwki). Jestem także Coachem, Terapeutą Intuicyjnym i osobą wspierającą innych w ich osobistej ścieżce rozwoju.

Kilka lat temu w moim życiu zadziały się rzeczy, które pchnęły mnie w kierunku poznania alternatywnych metod terapii. Zaczęłam intensywnie chłonąć i praktykować Tapping (Emotional Freedom Techniques – EFT) i kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem. Poznałam Totalną Biologię, Nową Medycynę Germańską, Radykalne Wybaczanie, Ho’oponopono, Theta Healing oraz techniki procesowania emocji.

Wszystko to prowadziło mnie do spojrzenia na człowieka jako na całość, emocje, ciało i duchowość, bez oddzielania jednego od drugiego. Włączenie w to Ustawień Systemowych Berta Hellingera i Bioenergetyki Lowena dopełniło brakujące elementy układanki. Z ogromu poznanych metod i technik pozostały ze mną tylko te, które okazały się skuteczne.

Być może dla wielu z Was te nazwy są nic nieznaczącymi określeniami, tak jak kiedyś dla mnie. I to jest ok, nie musicie zagłębiać się zbytnio w szczegóły, jeśli tego nie potrzebujecie. 

To, co dla mnie było wówczas ważne, to poznanie skutecznych narzędzi i metod terapeutycznych dających zauważalne (docelowo pozytywne!) efekty.

Okres ten był dla mnie intensywnym czasem zdobywania nowych umiejętności i doświadczeń, a także moich własnych głębokich procesów. Przeszłam ogromną transformację i dziś jestem wdzięczna wielu wspierającym mnie wówczas osobom, które przy mnie były, a niektóre z nich wciąż są (m.in.: A.M., Magdalenie Szpilce, Bethany Webster, A.N.). 

Terapie alternatywne pokazały mi, że nie wolno traktować człowieka, jako organizmu składającego się z oddzielnych elementów. Jesteśmy niesamowitą konstrukcją, której należy przyglądać się całościowo.

Dlatego też w pewnym momencie życia podjęłam decyzję o zmianie swoich kwalifikacji i wejściu na nową dla mnie ścieżkę, która łączyła moje wieloletnie zainteresowania (psychologię, psychoterapię i duchowość) z życiem zawodowym. 

Możliwość wspierania innych w ich osobistej ścieżce rozwoju i towarzyszenia im w odzyskiwaniu siebie po traumatycznych wydarzeniach czy trudnym dzieciństwie jest dla mnie ogromnym zaszczytem.

Dziękuję Wam, że jesteście ze mną i życzę Wam cudownego dnia! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: