Obfitość Wszechświata

W życiu będzie tak, jak sobie postanowisz, że będzie…

Jeśli uważasz, że życie jest ciężkie, to takie ono będzie, jeśli uważasz, że jest lekkie, to takim się stanie.


Podobnie jest z każdą inna rzeczą w otaczającej Cię rzeczywistości, nasze patrzenie, przekonania i schematy wpływają na kreowanie najdrobniejszych szczegółów codzienności.
Dla jednego zarobienie miliona w ciągu dnia będzie czymś tak naturalnym, jak oddychanie, a dla innego zarobienie 1500 zł w miesiącu będzie szczytem możliwości. I nie chodzi tutaj o piętnowanie czy ocenianie kogokolwiek, nie, jeśli oboje są szczęśliwi w tym wszystkim.
W świecie człowieka zarabiającego milion dziennie nie jest żadnym wyczynem zarabianie dwóch dziennie, w świecie człowieka zarabiającego 1500 zł miesięcznie podwojenie tej kwoty stanie się prawdopodobnie górnolotnym marzeniem.
Tego drugiego od osiągniecia tego marzenia dzieli jedno, zmiana perspektywy patrzenia na otaczający go świat. To pierwszy krok by zacząć wszystko postrzegać zupełnie inaczej.


Wszechświat składa się z energii i działa jak ogromny gigantyczny magazyn, a Ty jesteś w nim osobą zamawiająca. Jeśli więc składając zamówienie nie określisz dokładnie, czego potrzebujesz, dokładnie, mam na myśli co do szczegółu, tej potrzeby, rzeczy, to szanse na jej otrzymanie stają się równe z szansą trafienie najwyższej wygranej w Lotka. Zdajesz się tym samym na ślepy los i naiwną wiarę, że ktoś, w tym przypadku Wszechświat, domyśli się, czego potrzebujesz i za Ciebie określi parametry oraz ściągnie to z bezmiaru swoich zasobów.
Od razu Ci powiem, że to tak nie działa…


Bo jak się później okazuje w większości wypadków Wszechświat daje Ci dokładnie to, o co prosisz. Nawet dziecko, pisząc listo do Mikołaja, określa dokładnie, czego pragnie, rysując daną rzecz lub ją opisując, skąd w takim razie w Tobie taka nawiana wiara, że wystarczy rzucić hasło, podąć wycinek pragnienia, by je otrzymać?


Zasada we Wszechświecie, w działaniu energii jest jasna: Ty zamawiasz, składasz zamówienie opisując je dokładnie, co do najdrobniejszego szczegółu i następnie… ten krok jest najtrudniejszy…


CZEKASZ


Czekasz na jego realizację.


Czekasz z wiarą i pewnością, że skoro podałaś tak dokładne szczegóły to Twoje zamówienie zostanie zrealizowane.


I właśnie ta wiara jest elementem różniącym ludzi wciąż otrzymujących to, o co proszą, od tych którzy żyją w ciągłym niesmaku i rozczarowaniu. Wiara, która staje się w pewnym momencie pewnością i przechodzi w poczucie, że takie działania czymś naturalnym: zamawiam, opisuję dokładnie, otrzymuję.


Wystarczy jednak, że podczas oczekiwania (po wcześniejszym dokładnym określeniu swojego pragnienia i zamówieniu go) choć przez chwilę pomyślisz, że:

Czekasz za długo

Ktoś inny też zamówił i nie dostał

Nie jesteś tak naprawdę tego warta

Nie wiesz do końca, czy tego chcesz

Nie wiesz, czy to Ci jest potrzebne


I zwątpisz…, Twoja wiara zachwieje się to realizacja zamówienia zostanie wstrzymana lub też zacznie być korygowana wg Twoich nowych wskazówek.


No, bo jak chcesz otrzymać to, czego pragniesz, jeśli nie jesteś pewna, czy tego chcesz?
Jak masz to otrzymać, jeśli wątpisz, że na to zasługujesz? (Dlaczego właściwie musisz na to w ogóle zasługiwać, a nie po prostu otrzymać, bo zamówiłaś?)
Jak masz to otrzymać, jeśli boisz się, że Twoje życie ulegnie zbyt dużej zmianie?
Twoje przekonania, patrzenie na życie i świat oraz podejście do siebie samej jest najważniejszym i kluczowym elementem zmiany.


A reszta?Hmm…

Reszta to PIKUŚ 😁😎.

Reszta to tylko naciśnięcie guziczka w megafonie i głośne powiedzenie, czego dokładnie dzisiaj chcesz.

Obfitość Wszechświata – czeka na Ciebie!


Nowy warsztat, zmieniający całkowicie każdy aspekt Twojego życia już wkrótce!


Pięknej soboty!💗