Opinie Kobiet

Nie ma dla mnie większego potwierdzenia sensu mojej pracy, jak to, kiedy widzę, jak mocno transformuje się dzięki niej życie innych kobiet.

Dziękuje!

Właśnie skończył się warsztat „Moje życie – Moja odpowiedzialność”, ale dla mnie to jest dopiero początek drogi do odpowiedzialności.

Uważam, że praca z Sylwią jest bardzo głęboka i intensywna. Bardzo cenię to, że jest to osoba, której mogę zaufać i otworzyć się w czasie warsztatów na problemy, z którymi nigdy nie byłam w stanie zmierzyć się sama ze sobą.

Dziękuję Ci, że otwierasz swoją wiedzę i doświadczenie do świata i pomagasz innym odnaleźć siebie i swoją drogę tutaj na Ziemi, w tym życiu.

Jestem bardzo wdzięczna, że mogłam brać udział w warsztatach prowadzonych przez osobę, której zaufałam, by otworzyć swoje serce i duszę.

Ewa Laga

Miałam za sobą wielu coachów i terapeutów, zarówno w sesjach indywidualnych, jak i korzystając z różnego rodzaju warsztatów. Jednak, kiedy trafiłam do Sylwii… hmm… nie będę ukrywać, że początkowo miałam spore obawy, szczególnie związane z tym, czy takie sesje online naprawdę mi w czymś pomogą (wcześniej pracowałam z terapeutami tylko stacjonarnie). Kiedy jednak się w końcu zdecydowałam, to byłam totalnie zaskoczona. Już na pierwszej sesji Sylwia poprowadziła mnie w taki sposób, że dotarłam do miejsc, do których dotychczas nie udało mi się dotrzeć. Przepracowałyśmy naprawdę mocne rzeczy. Była dla mnie ogromnym wsparciem, kiedy przechodziłam trudne chwile, nawet między sesjami mogłam liczyć na jej słowa otuchy. To było bardzo ważne dla mnie, bo zdarzały się chwile, że myślałam, że się już nie podźwignę z tego wszystkiego.

Moje życie zaczęło się zmieniać, ja zaczęłam mieć w sobie więcej pewności do mówienia „Nie” i do stawania za sobą. Poprawiły się moje kontakty z rodziną, przestałam być małą, nieodpowiedzialną córeczką, a stałam się dorosłą kobietą, mającą swoje życie i swoje zdanie. A najważniejsze, że dzięki pracy z Sylwią wiem teraz jak rozmawiać ze swoją nastoletnią córką – nasze relacje stały się bardzo bliskie, choć nie sądziłam, że to możliwe. Sylwia pomogła mi też, kiedy postanowiłam rozstać się z mężem po wieloletnim, bardzo toksycznym związku.

Jestem jej ogromnie wdzięczna, że dała mi przestrzeń i tak wiele wsparcia, bym mogła odzyskać siebie w pełnie.

Namaste!

Asia W.