Program „Ukochaj swoje wewnętrzne Cudowne Dziecko”

Wewnętrzne dziecko jest w każdym z nas. Ono będzie zawsze, póki Ty żyjesz. 

To część Ciebie, Twojej jaźni. 

To część Ciebie, dzięki której odczuwasz emocje.

Dzięki której masz (lub nie masz) lekkość życia.

Potrafisz (lub nie potrafisz) bawić się, śmiać do rozpuku, kreować nowe.

To część Ciebie, która wszystko pamięta… 

Wewnętrzne dziecko dochodzi do głosu w różnych sytuacjach życiowych, czasem kilka razy w ciągu dnia.

Pobożne życzenie wielu, którzy zaczęli rozwój i uzdrawianie przeszłości, że dzięki procesom ono dojrzeje lub zniknie z ich życia, jest tylko pobożnym życzeniem. 

Wewnętrzna dziecko nigdy nie znika.

Mimo tysięcy przeprocesowanych godzin moja mała (wewnętrzna) Sylwia wciąż wychodzi czasem na pierwszy plan.

Dzieje się tak wtedy, gdy przez nieuważność, zapomnę o sobie, odsunę siebie na bok, powiem sobie, nie mam teraz czasu zajmować się tymi emocjami, nie mam teraz czasu dawać sobie uwagę…, nie mam teraz czasu dla siebie. 

Dzieje się tak wtedy, gdy zamiast dać sobie odpoczynek, na pierwszym miejscu postawię wszystko inne i wszystkich innych.

Dzieje się tak, gdy mam dużo do zrobienia, a wewnętrznie zupełny brak ochoty, poczucie, że jedyne, co chcę robić, to oglądać cały dzień filmy i leżeć w łóżku.

Dzieje się tak, gdy czuję zazdrość lub smutek, że inni są dalej niż ja.

Dzieje się tak zawsze, gdy nie zauważam silnych emocji, gdy pozwolę im się rozwinąć we mnie…

…to wtedy odzywa się moja mała (wewnętrzna) Sylwia. 

Krzyczy, 

Wrzeszczy,

Tupie nóżkami, 

Strzela fochy i płacze z bezsilności.

Kim zatem jest wewnętrzne dziecko w Tobie?

Wewnętrzne dziecko to każdy Ty, który reaguje, czuje i zachowuje się NIE jak dorosły w danej sytuacji, a jak dziecko. 

To właśnie w tych chwilach Twoje wewnętrzne dziecko przejmuje kontrolę, wychodzi na pierwszy plan i bez względu na to, jak bardzo byś się nie starał, ono w końcu bierze górę nad logiką, rozsądkiem i Twoim ciałem.

Nie da się go zdusić.

Nie da się go powstrzymać…

W taki bądź inny sposób ono ujawni się na zewnątrz.

Każda próba odsunięcia go i uciszenia sprawia, że następuje w Tobie jeszcze większe wewnętrzne rozdarcie, poczucie pustki, braku celu w życiu, zamrożenia, popadania w skrajne, ciągle powracające schematy życiowe. 

Im dłużej to trwa, tym więcej silnych, negatywnych emocji odczuwasz w swoim życiu. Coraz trudniej kontrolować Ci złość i smutek, coraz mocniej rozwija się w Tobie żal i gniew przytłaczając Cię w najtrudniejszych chwilach dnia.


Domyślam się, że w tym momencie widzisz wiele takich sytuacji w swojej codzienności. Wszystkie te chwile są niczym innym jak dojściem do głosu Twojego wewnętrznego małego ja, małego dziecka, które niewysłuchane, nieukochane próbuje bardzo mocno dać o sobie znać, abyś w końcu je zauważył.

Wiele lat zajęło mi zebranie w sobie odwagi i siły, by rozpocząć tę głęboką, mocną i docelowo piękną podróż, której celem stała się wspaniała, pełna miłości i akceptacji relacja mnie dorosłej ze mną małą.

Co było blokadą?

Największym oporem, który sprawił, że nie chciałam się spotkać z małą, wewnętrzną Sylwią, a który zamroził mnie na 7 lat, był lęk.

Lęk przed tym, co odkryję i paniczny lęk, że jeśli odkryję coś strasznego, nie będę wiedziała, co zrobić dalej.

Zmiana nastąpiła w momencie mojej bezdomności, 7 lat temu.

To właśnie ten moment stał się ogromnym zwrotem w moim życiu. Sięgając dna (jak wówczas to postrzegałam) czułam, że nie mam już nic do stracenia. I tak 31.12.2015r rozpoczęłam całkowitą transformację siebie, podejmując mocną decyzję, że zrobię wszystko, co będzie potrzebne, aby dotrzeć do źródła moich ówczesnych problemów, by je rozwiązać i stworzyć nową jakość życia dla siebie i mojej małej córeczki.

Efekty pracy z wewnętrznym dzieckiem, które zamanifestowały się w moim życiu dzięki, przekroczyły moje oczekiwania.

Zaakceptowałam siebie taką, jaką jestem, pokochałam to, jaka jestem, dzięki czemu mogłam zacząć budować prawdziwą zmianę opartą na wewnętrznym balansie i równowadze.

Przełożyło się to na wszystkie dziedziny mojego życia, na relacje z dziećmi, z bliskimi, na moje emocje (uwolniony ogrom smutku, depresji i złości zrobił miejsce radości, wdzięczności, lekkości i niesamowitemu, wewnętrznemu spokojowi, który towarzyszy mi przez większość dnia). Wpłynęło to także na moje poczucie bezpieczeństwa, na moje pieniądze i biznes.

Jednak największą zmianą w tym wszystkim było to, jak zaczęłam postrzegać siebie, polubiłam siebie i spędzanie ze sobą czasu zaczęło sprawiać mi duża przyjemność, przestałam oceniać siebie i krytykować.

Dziś, prowadząc innych w głębokich procesach transformacji, zauważam, jak wiele osób wciąż jest w miejscu, w którym ja byłam wiele lat temu.

Chcą zmiany, ale bojąc się zacząć w obawie przed tym, co odkryją i w lęku, że nie będą wiedzieć, co zrobić, gdy odkryją coś złego.

Wybierają więc nie robić nic…

To dlatego stworzyłam ten 3 tygodniowy program akceptacji i integracji siebie, którego głównym celem jest połączenie się Ciebie z Twoim wewnętrznym dzieckiem i nawiązanie z nim pięknej, wspierającej i kochającej relacji.

Zapraszam Cię do niesamowitej przestrzeni:

3 tygodniowego Programu online

Ukochaj swoje wewnętrzne Cudowne Dziecko

19.01.2022

Tydzień I KONTAKT, spotkasz się i nauczysz rozmawiać ze swoim wewnętrznym dzieckiem

Tydzień II BYCIE, nauczysz się uwalniania emocji i uzdrawiania przeszłości przez bycie obok wewnętrznego dziecka i tylko poprzez samo bycie

Tydzień III UKOCHANIE, w tym tygodniu zrozumiesz i nauczysz się, jak pokochać tę małą, wewnętrzną istotkę

Czy jesteś gotowy na danie sobie najcenniejszego prezentu noworocznego? Nowego początku życia?

Jeśli tak to oto, co potrzebujesz teraz zrobić, by wejść w przestrzeń Programu:

1. Poniżej znajdziesz przycisk „Dołączam!”, kliknij w niego, by wybrać opcję płatności.

2. Twoja inwestycja to zaledwie £111 £10* (podana wartość dotyczy pierwszych 30 osób, kolejne 30 osób mogą wejść za kwotę £19.9*)

Wartość tego Programu jest bezcenna, ponieważ korzyści płynące z niego będą przejawiały się w całym Twoim życiu.

Twoja inwestycja:

Przedsprzedaż tylko £10* (cena regularna £111)!

(kliknij poniżej, by dokonać wyboru opcji)

Co potrzebujesz wiedzieć?

  1. Program rozpoczynamy 19.01 o godzinie 15:00 czasu UK. Możliwość dołączenia jest TYLKO do 19.01 do godziny 10:00 czasu UK.
  2. Całość mojego prowadzenia Ciebie odbywać się będzie w dwóch miejscach, na prywatnej, zamkniętej grupie na Facebooku, gdzie będą publikowane wszystkie materiały związane z 3 tygodniowym programem Ukochaj swoje wewnętrzne Cudowne Dziecko oraz na platformie Zoom, gdzie spotykać się będziemy w kluczowych momentach programu (1x w tygodniu).
  3. Spotkania na Zoom będą dedykowane głębokiej praktyce wewnętrznej, rozpoczynającej każdy nowy tydzień. Moja obecność i możliwość interakcji między nami pozwoli Ci na poczucie się na tyle bezpiecznie, aby wejść głęboko w proces spotkania z wewnętrznym dzieckiem, nauczyć się z nim komunikować, stworzyć piękną więź jednocześnie uwalniając zaszłe rany i trudne emocje z dzieciństwa.
  4. Grupa na Facebooku – na niej będą publikowane wszystkie materiały: linki do spotkań na Zoom, ćwiczenia, zadania i LIVE’y. Jeśli na którymś spotkaniu na Zoom nie będziesz mógł być, nagranie z odbytego spotkania znajdziesz właśnie na tej grupie.
  5. Live’y i ćwiczenia będą dopełnieniem procesu, jaki rozpoczniemy na Zoom.
  6. Wszystkie materiały otrzymujesz ode mnie na zawsze, dożywotnio.

Cały program jest prowadzony przeze mnie metodą autorską i jest on wstępem do dalszej pracy wewnętrznej, samodzielnej lub pod okiem drugiej osoby prowadzącej.

Jego celem jest danie Ci potrzebnego wsparcia, jakże cennego na początku drogi, której celem jest piękna, prawdziwa, wewnętrzna relacja Ciebie z Tobą, lekkość w emocjach, brak lęku przed trudnymi emocjami oraz umiejętność radzenia sobie z tym, co wypływać będzie z dzieciństwa.

Pozostałe szczegóły:

  1. Po dokonaniu płatności otrzymasz maila z dostępem do zamkniętej, prywatnej grupy na Facebooku.
  2. Spotkanie 15.01.2022 odbędzie się na platformie Zoom. Link do spotkania otrzymasz także w pierwszym mailu. Jeśli mail nie dotrze do Ciebie w ciągu 12h od dokonania płatności, sprawdź skrzynkę SPAM. Jeśli i tam go nie będzie, napisz do mnie wiadomość (TUTAJ).

3 tygodniowy Program

Ukochaj swoje wewnętrzne Cudowne Dziecko

(kliknij poniżej, by dokonać wyboru opcji)

Ten warsztat został wyprzedany. Kolejna edycja planowana wstępnie na 18.03.2022