Sesje Indywidualne 1:1

Moją misją jest pomóc Ci stanąć na nogi byś mógł odzyskać siebie prawdziwego, byś zaczął żyć pełnią życia Tu i Teraz ciesząc się możliwościami, jakie ono daje.

Uwolnienie od przeszłości, traum i ciężkich przeżyć dzieciństwa

Sesje te są przygotowane z myślą o osobach, które chcą uwolnić się od przeszłości, puścić ją i zacząć budować swoje życie tylko w oparciu o Tu i Teraz, które chcą mieć już zamknięty temat przeszłych wydarzeń, czuć lekkość, gdy wracają do tego, co było i przede wszystkim spokój oraz wolność. Za tym oczywiście idzie porozumienie i wybaczenie zarówno sobie jak i innym. Dzieje się to jako wypadkowa całego procesu, gdyż podczas niego wchodzisz na poziom, z którego krzywdy ulegają rozpuszczeniu, a reakcje i zachowania danej osoby zarówno z tu i teraz jak i z przeszłości są postrzegane zupełnie z innej przestrzeni, przestrzeni, w której dominuje tak ogromna miłość, że te działania przestają nas dotykać emocjonalnie. 

Masz wówczas miejsce na lekkość i widzisz, czujesz i po prostu wiesz, że to nie dotyczy Ciebie, a jest drogą danej osoby. Dzięki czemu masz w sobie jeszcze więcej miłości i współczucia do tej osoby, a to generuje głęboką zmianę w Twoim życiu, zachowaniu, emocjach, a przede wszystkim ciele. Wpływa to także pośrednio na tą osobę, jej reakcje i działania wobec Ciebie.

Co jest celem sesji?

Podczas naszej pierwszej sesji przeprowadzam z Tobą wywiad i określamy, czego potrzebujesz, dokąd chcesz dotrzeć i z jakimi aspektami chcesz pracować.

Dotykając jednej przestrzeni dotykamy też innych, więc wszystko, co się będzie działo wpłynie na inne obszary Twojego życia. To nie znaczy, że jeśli na pierwszej sesji będziemy pracować z tematem związków to na kolejnej nie możemy pracować z pieniędzmi. Wszystko jest ze sobą połączone, a od momentu, gdy wejdziesz w proces będzie to ze sobą współgrać i nawzajem wpływać.

Na sesjach będę prowadzić Cię w procesie pracy z podświadomością, ciałem, emocjami i umysłem. Każda kolejna sesja będzie pogłębieniem całości procesu.  

Cokolwiek wypłynie w trakcie naszych sesji, a będzie wymagało uwagi, tym się zajmiemy jako pierwszym. Ponieważ często jest tak, że gdy rozpoczynamy proces wiele wydarzeń bieżących jest połączonych z tym procesem.

Przy ostatniej sesji ustalimy dalsze działania, decyzja będzie zawsze należała do Ciebie, co dalej. Bez względu na Twoją decyzję, otrzymasz ode mnie wskazówki także do samodzielnej pracy. 

Ponieważ proces jest zbliżony do reakcji chemicznej, zmiany będą następowały systematycznie, zobaczysz je w swoim zachowaniu, emocjach, reakcjach na konkretne sytuacje, odczuciach, działaniu i podejmowanych decyzjach.

Wiąże się to jednak z dużej mierze z Twoim zaangażowaniem, otwartością i determinacją w osiąganiu celu.

Sesje odbywają się online na platformie Skype. Czas trwania sesji to między 40-50 minut.

Do wyboru masz 3 pakiety: 

I pakiet -3 sesje, 

II pakiet – 5 sesji, 

III pakiet 10 sesji. 

Wybór pakietu ustalamy podczas pierwszej sesji, wówczas opłata za pierwszą sesję pokrywa część pakietu i wchodzi w jego ilość.

Jak pracuję?

Proces, w jakim Cię poprowadzę łączy w sobie elementy wielu technik i narzędzi opartych o pracę z podświadomością, energią, ciałem i umysłem.

Docelowo prowadzi on do uwolnienia i puszczenia przeszłości, wszelkich traum, trudnych przeżyć, w tym traum dzieciństwa.

.

(Moje doświadczenie to, oprócz pracy z narzędziami i metodami takimi jak: Wewnętrzne Dziecko, Radykalne Wybaczanie, także: Theta Healing, EFT, Ho’oponono, Somathic Experience, Bioenergetyka Lowena, Medytacje w polu kwantowym, praca z trudnymi emocjami w oparciu o pracę z ciałem, głęboka praca z podświadomością).

Jeśli czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc skontaktuj się ze mną, aby ustalić szczegóły.


Przez tyle lat mówiłam, co ze mną nie tak i zawsze postępowałam podobnie. Teraz to widzę, że to nie chodzi o mnie tylko o to, jakie schematy odtwarzałam kilkakrotnie tak samo, a oczekiwałam innego efektu. Jakie to piękne to zrozumieć! I zmienić, samemu kreować inaczej wszystko…. inne działanie, inny efekt. Po prostu w starym schemacie było wygodnie, ale bez efektu. Nowe przekonania! Nowy efekt! Znowu to powiem: dziękuję Sylwia Pupek. Dużo wzniosłaś w moje życie.

Dominika Bobrowska


Cześć Sylwia, odkąd na ciebie trafiłam ok 3 tygodnie temu słucham Cię codziennie i tak poczułam, że muszę to powiedzieć. Jestem ogromnie zadowolona, że stanęłaś na mojej drodze, bo do tej pory nie spotkałam nikogo, kto jak Ty poruszałby tematy Mindsetu, Twój sposób patrzenia, przedstawiania tych spraw jest ogromnie zbieżny z tym, czego potrzebowałam, a czego przez ostatnie 6 lat nie znalałam u nikogo innego. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Dziękuję.

Katarzyna Rejmonciak


Cześć. Chcę i muszę to powiedzieć. Ale czuję MOC!!! Wszystko coraz bardziej składa się w całość 🙂 . Przyciągam bardziej i bardziej i to z lekkością. Jest cel, ale drogi do celu nie planuję, sama się wyłania. I mam taki spokój, że momentami aż nie wierzę, że to Moje Życie. Poważnie, to tak, jakby wszystko, co we mnie najlepsze wyszło na zewnątrz i przejęło ster. Cudownego dnia 🙂 .

Kamil Jedynak


Sylwio, medytowałam rano i było WOW! A potem wieczorem i było WOW jakby podwójne!!! Dzisiaj po prostu zaczęłam się bać, co się stanie, kiedy wejdę w te medytacje po raz trzeci. Jejku, nie wiedziałam, że strach może tak wyraźnie zatrzymywać, powstrzymywać. Mocny autosabotaż widzę… Tak pięknie mi się żyje po tej medytacji…. wszystkie ściski w ciele minęły i pali w środku, pali miłość. Jak dobrze! Opowiedziałam o tym mężowi i mojej przyjaciółce. Nie mam odwagi mówić o tym w realu, tak bardzo jest to magiczne! nie potrafię Ci za to podziękować.

Magdalena Kremer – Sochacka

Zamów sesję indywidualną