Sesje indywidualne

Czym są sesje indywidualne ze mną? Jak pracuję i czego możesz się spodziewać?

Spotykamy się online na platformie Zoom (ze względu na moje miejsce zamieszkania pracuję tylko zdalnie).

Najczęściej zaczynamy od wywiadu, Ty opowiadasz mi o tym, z czym przychodzisz, co jest w Tobie żywe na dany moment życia. Jeśli jest taka potrzeba zadaję Ci dodatkowe pytania, aby jeszcze lepiej poznać Twoją sytuację. Dzięki temu wiem, jakich narzędzi użyć do procesu i transformacji. 

Czy każda sesja kończy się procesem? 

Niekoniecznie. Czasem podczas sesji rozmawiamy i udzielam Ci wskazówek, odpowiednio zadaję pytania, dzięki którym otwierają się nowe wglądy. W ten sposób dokonuje się transformacja i poszerza perspektywa patrzenia na dany temat, a co za tym idzie sięgamy głębiej, aż do źródła problemu.

Jakich narzędzi używam podczas sesji? Z jakich technik i metod korzystam?

Moje doświadczenie i wiedza w tym zakresie są bardzo szerokie i cały czas je pogłębiam. Podczas sesji najczęściej prowadzę Cię w medytacji do połączenia się z ciałem, emocjami w nim ukrytymi oraz nawiązania kontaktu z Twoim wewnętrznym dzieckiem. Dobór narzędzi i technik uzależniam od Twoich indywidualnych potrzeb oraz Twojej gotowości.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda praca ze mną to zapraszam Cię do zamkniętej grupy na Facebooku: „Moja Kobiecość – Moje Ciało, Moja Moc. Powrót do Siebie”. Znajdziesz tam prowadzone przeze mnie medytacje, które możesz wypróbować sama. Oczywiście to tylko skrawek tego, czego możesz doświadczyć podczas sesji.

W zakładce Blog są także wpisy poświęcone moim własnym procesom. Tutaj jeden z nich: Zapis z sesji.

Przed spotkaniem otrzymujesz ode mnie maila ze szczegółami, link do spotkania i hasło. Nasze spotkanie jest poufne. 

Ile trwa i kosztuje sesja indywidualna?

Do wyboru masz dwie opcje: sesję 60 minutową lub 90 minutową. Sesje prowadzone są online. Aby umówić się na konsultację ze mną wystarczy, że do mnie napiszesz tutaj.

Cena za pierwszą sesję:

  • Sesja 60 minut – £90*
  • Sesja 90 minut – £120*

Cena za kolejne sesje:

  • Sesja 60 minut – £79*
  • Sesja 90 minut – £99*

Płatności za sesję możesz dokonać przez:

  • PayPal (poniżej znajdziesz linki do płatności)
  • lub przelew (mieszkam w Wielkiej Brytanii, jeśli więc dokonujesz przelewu międzynarodowego weź pod uwagę czas, jaki bank potrzebuje na transfer środków). 

Ważne! Płatności możesz dokonać w złotówkach, funtach lub euro przesyłając środki przez PayPal. Przy dokonywaniu przelewu zwróć jednak uwagę, aby kwota po przewalutowaniu wynosiła równowartość wybranej przez Ciebie opcji.

Jeśli masz pytania odnośnie terminów skontaktuj się ze mną tutaj:

KONTAKT