Sesje Indywidualne

Moje doświadczenie sięga dziesiątek tysięcy przepracowanych godzin, przetestowanych i sprawdzonych, przede wszystkim na samej sobie metod, narzędzi i technik oraz wybraniu tylko tych, które naprawdę dają efekty, a następnie wprowadzeniu w życie i udoskonalenie najlepszych ich elementów.

Każdego dnia rano poprzez medytację i pracę z dziennikiem łączę się z moimi Przewodnikami i Opiekunami Duchowymi, dzięki czemu jestem przez nich wspierana i prowadzona, przede wszystkim podczas sesji.

Żadna sesja ze mną nie jest podobna do poprzedniej ani nie będzie podobna do następnej. Żadna się nie powtórzy, bo na każdej potrzebować będziesz czegoś innego do znalezienia rozwiązania.


Dlatego…, nie jestem dla Ciebie, jeśli:

 • ważny jest dla Ciebie dyplom z Psychologii (nie jestem Psychologiem, choć mam ukończone studia wyższe)
 • potwierdzenie pisemne moich kwalifikacji (mimo, że część wiedzy zdobyłam otrzymując dodatkowo tytuł Trenera i Coacha)
 • określenia z góry, ile czasu zajmie nam osiągnięcie oczekiwanego przez Ciebie efektu (dlaczego? Bo 80% efektu w tej pracy zależy od Ciebie!)

Ja jestem po to, by pomóc Ci:

 • Zmienić Twoje życie na lepsze i zrobić to skutecznie!
 • Puścić przeszłość, zmienić Twoje przekonania, schematy i wzorce ciągnące Cię w dół.
 • Wskoczyć na wyższy poziom życia, nie krzywdząc swoich bliskich, nie zaniedbując dzieci, nie zarywając nocy, nie poświęcając zdrowia, nie zaniedbując siebie i swojego ciała, nie zażynając się dla każdego gorsza.
 • Zacząć żyć lekko i każdego dnia budzić się z uśmiechem i ENERGIĄ do działania!
 • Stać się niezależnym, wolnym emocjonalnie i finansowo!
 • Robić to, co kochasz i zarabiać na tym pieniądze!
 • Zbudować swój biznes w oparciu o Twoje powołanie i TALNET, z jakim narodziłeś się i przyszedłeś tu, na ziemię!

Bo nauczę Cię, jak odnaleźć siebie prawdziwego, swój cel i to, czego naprawdę pragnie Twoja dusza.

 • Nauczę Cię podążać jej ścieżką każdego dnia, byś wstawał z radością i ekscytacją!
 • Pomogę Ci stworzyć obraz Twojej przyszłości, który stanie się Twoim codziennym wspomnieniem, zamiast wspomnień przeszłości!
 • Pomogę Ci stać zupełnie nowym Tobą! Prawdziwym, bez ograniczeń, limitów i blokad!
 • I pomogę Ci osiągnąć wszystko, czego pragniesz, pokazując Twoją drogę, drogę podążania w zgodzie ze sobą i swoim prowadzeniem.

Dzięki temu:

Staniesz się pewny siebie, poczujesz własną wartość i wewnętrzną moc.

Odzyskasz równowagę, balans i spokój w życiu.

Zaufasz bardziej sobie niż innym.

Zaczniesz z łatwością osiągać stawiane cele.

Zaczniesz żyć swoim ŻYCIEM!


Jak dokładnie wygląda i na czym polega sesja?

Spotykamy się online na platformie Skype.

Podczas naszej pierwszej sesji przeprowadzam z Tobą wywiad i określamy, czego potrzebujesz, dokąd chcesz dotrzeć i z jakimi aspektami chcesz pracować.

Dotykając jednej przestrzeni dotykamy też innych, więc praca nad jednym obszarem życia wpłynie także na kolejne. Każda sesja może dotyczyć innego obszaru, jeśli okaże się on znaczący dla procesu, to znaczy, że jeśli na pierwszej sesji będziemy pracować z tematem związków to na kolejnej możemy pracować z pieniędzmi.

Wszystko jest ze sobą połączone, a od momentu, gdy wejdziesz w proces będzie to ze sobą współgrać i nawzajem wpływać.

Na sesjach będę prowadzić Cię w procesie pracy z podświadomością, ciałem, emocjami i umysłem. Każda kolejna sesja będzie pogłębieniem całości procesu.  

Cokolwiek wypłynie w trakcie naszych sesji, a będzie wymagało uwagi, tym się zajmiemy jako pierwszym. Ponieważ często jest tak, że, gdy rozpoczynamy proces, wiele wydarzeń bieżących jest połączonych z tym procesem.

Przy ostatniej sesji ustalimy dalsze działania, decyzja będzie zawsze należała do Ciebie, co dalej. Bez względu na Twoją decyzję, otrzymasz ode mnie wskazówki także do samodzielnej pracy. 

Ponieważ proces jest zbliżony do reakcji chemicznej, zmiany będą następowały systematycznie, zobaczysz je w swoim zachowaniu, emocjach, reakcjach na konkretne sytuacje, odczuciach, działaniu i podejmowanych decyzjach.

Wiąże się to jednak z dużej mierze z Twoim zaangażowaniem, otwartością i determinacją w osiąganiu celu, a także sumiennością w wykonywaniu powierzonych zadań domowych.

Ile czasu trwa sesja?

Czas trwania sesji to 60 minut.

Czy przerwę sesję w trakcie, jeśli będziesz w procesie lub medytacji, a czas naszej sesji będzie zbliżał się do końca?

Oczywiście, że nie. Natomiast będę tak prowadzić całość, byśmy zakończyli spokojnie spotkanie podsumowując całość wątków i zadań, jakie masz do wykonania.

Proces, w jakim Cię poprowadzę łączy w sobie elementy wielu technik i narzędzi opartych o pracę z podświadomością, energią, ciałem i umysłem. 

Docelowo prowadzi on do zmiany przekonań, uwolnienia i puszczenia przeszłości, wszelkich traum, trudnych przeżyć, w tym traum dzieciństwa lub innych blokad, które ograniczają Cię w byciu prawdziwym sobą.

Moje doświadczenie to, oprócz pracy z narzędziami i metodami takimi jak: Wewnętrzne Dziecko, Radykalne Wybaczanie, także: Theta Healing, EFT, Ho’oponono, Somathic Experience, Bioenergetyka Lowena, Medytacje w polu kwantowym, praca z trudnymi emocjami w oparciu o pracę z ciałem, głęboka praca z podświadomością, praca z emocjami, umysłem i przekonaniami w oparciu o opracowania i techniki Dr. Joe Dispenzy.

Co potrzebujesz zrobić, by umówić się na sesję?

Skontaktować się ze mną TUTAJ (KONTAKT) opisując w skrócie, czego potrzebujesz ode mnie i wybrać jeden z poniższych pakietów:

Pakiet 3 sesji £400

Pakiet 6 sesji £600

Pakiet 10 sesji £900 – dostępny TYLKO dla osób, które już ze mną pracują!

**** Cena pojedynczej sesji – £200

Jeśli masz pytania dodatkowe, pisz śmiało. Odpowiem w najszybszym możliwym czasie: KONTAKT