Sny – Jak je odczytywać?

Screenshot 2020-01-02 at 18.24.11Gdy rozpoczynasz podróż w głąb siebie i odzyskujesz zapomniane i zagubione gdzieś pod drodze kawałeczki siebie, otwierają się przed Tobą nowe wrota. Wrota głębokiego kontaktu z Twoją podświadomością.

Im bliżej jesteś siebie, tym mocniej podświadomość pozwala sobie na kontaktowanie się z Tobą. Jej droga komunikacji to obrazy, emocje i odczucia. Najprostszą formą są sny.
Im głębiej sięgasz w swoim rozwoju osobistym tym intensywniejsze stają się Twoje sny. Dajesz znać w ten sposób swojej podświadomości, że jesteś gotowa na jej wysłuchanie i że otwierasz się na jej przekaz.
Obrazy i emocje przekazywane w snach są różne, jednak najbardziej zapamiętujemy te, które są mocne, intensywne, przesączone czasem dramatem i tragizmem. Nie odczytuj ich jednak 1:1. Są w nich zawarte wskazówki, ostrzeżenia i podpowiedzi w formie symboli i emocji, jakie odczujesz.

Jak możesz odczytywać sny?

Pierwszy krok to zapisanie snu z taką dokładnością, z jaką to tylko możliwe. Najlepiej jest to zrobić tuż po przebudzeniu. Ja używam do tego notesu w iPhonie, często robię to jednym okiem, półśpiąca, ale tylko wtedy pamiętam najwięcej. Gdy zaczniesz zapisywać swój sen pojawiać się zaczną szczegóły, które wydawać by się mogło, że pominęłabyś na pierwszy rzut oka.
Następnie potrzebujesz przeczytać ten sen, który napisałaś, Wtedy dajesz sobie możliwość uzupełnienia go o to, co Ci się przypomni – gwarantuję Ci, że tak będzie.
Ale… i to jest ważne!
Czytaj go na głos nagrywając jednocześnie. Użyj do tego telefonu, jeśli nie masz dyktafonu. Głos pozwoli Ci na wejście jeszcze głębiej. To niezwykłe, niesamowicie skuteczne połączenie działania dwóch półkul mózgowych, logiki, analizy, intuicji i kreacji.
Kolejny krok to wypisanie symboli i emocji, jakie czułaś podczas tego snu. Wypisujesz to w formie listy. Przy każdym symbolu poczuj i napisz, co on oznacza w Twoim odczuciu.
Dla przykładu podam Ci, że kiedy rozpoczynałam wychodzić do świata ze swoim biznesem, z terapiami i coachingiem, miałam bardzo często sny, że tracę swoją najmłodszą córkę, bo powierzam ją komuś innemu pod opiekę, a ten ktoś staje się nieodpowiedzialny i albo ją gubi, albo zostaje porwana.
Sny były wystraczająco mocne, bym przeżywała je kilka dni.

I taki jest cel podświadomości, by wstrząsnąć Tobą!

W moim śnie symbol mojej najmłodszej córki oznaczał mój nowy biznes, moje nowe przedsięwzięcie. A wskazówką było nie dawanie go w opiekę komuś innemu i nie pozwalanie, by ktokolwiek się nim zajmował, prócz mnie samej.
Co więcej, była tam także wskazówka, abym zaczęła dbać o swój biznes i troszczyć się jak o własne, małe dziecko.
Gdy to pojęłam i zastosowałam sny ustąpiły.
I tak będzie w Twoim przypadku.

W momencie, gdy rozwikłasz zagadkę, sny o danej tematyce ustąpią.

To także wskazówka dla Ciebie – że gdy masz więcej niż jeden sen, w którym występuje zbliżona tematyka, zbliżony konspekt, to znak, że jest to bardzo ważny element w Twoim życiu do przyjrzenia się bliżej.
Symbole rozpatruj pod swoim kątem, patrz, co one oznaczają dla Ciebie, jakie mają znaczenie w Twoim świecie, jak je postrzegasz, z czym Ci się kojarzą.

Emocje… ech… to jest jak klucz – wytrych do wszystkiego.

Przyglądaj się im i odpowiedz sobie na pytania:
Kiedy czułaś podobne emocje?
W jakiej sytuacji?
Co to wtedy oznaczało dla Ciebie?
Jaki przekaz i informację miałaś wyciągnąć z tej sytuacji?
I kolejny krok – zrób krótką medytację, wycisz umysł oddechem, wystarczy czasem kilka minut i zadaj pytanie:
Przed czym ten sen Cię ma ochronić?
Co podświadomość chce Ci przekazać w ten sposób?
Poświęć chwilę na analizę swojego snu, a efekty zaskoczą Cię. Będziesz wdzięczna sobie i swojej podświadomości za tak cenne wskazówki do podjęcia działania.
Gwarantuję Ci!
Przyjemnego śnienia 💗😊💗

10 myśli na temat “Sny – Jak je odczytywać?

 1. Cześć, ja mam bardzo często sny, które się spełniają… Czasami wydarzy się coś, co jest odzwierciedleniem snu, czasami sen mnie ostrzega, pokazując zachowania osób lub sytuację, które mnie nakierunkowoja… Wierzę w moje sny, bo nie raz mnie ostrzegły…

 2. Elementem snu, ktory czesto sie u mnie ostatnio pojawia, jest drzewo z rosnacymi na nim ogromnymi jablkami. W dodatku miewamy z mezem podobne sny o naszej 5-omiesiecznej coreczce, ze ktos chce nam ją odebrac lub że ją komus oddaje. Az boje sie pomyslec, co to moze oznaczac… Wiem, ze sny sa zlozone z symboli, wiec nie chodzi raczej o doslowne znikniecie corki, ale i tak boje sie dowiedziec…

  1. Malutkie dziecko często oznacza jakiś nowy projekt w życiu, coś nowego, nowy pomysł, nowa wizje…, co takiego jest w Twoim życiu, w Waszym życiu nowego, prócz Maluszka?

   1. Hmm… Zaczelam oszczedzac pieniadze haha 😛 A tak na serio to musze sie nad tym wszystkim zastanowic…

     1. Niespecjalnie. Wydaje mi sie ze moze moja corka symbolizuje czas. Mam bardzo duzo hobby i zajec i z zadnego nie chce zrezygnowac a wiadomo ze przy dziecku nie zawsze ma sie czas. Ale czemu moj mąż o tym sni? U niego nic sie nie zmienilo 😛 Chodzi do pracy jak zawsze 😉

     2. Cóż… sen symbolizuje lek przed utrata czego ważnego dla Was. Dla każdego może być to coś innego. Symbolika, emocje są kluczem.

Możliwość komentowania jest wyłączona.