Toksyczny Wstyd – Transformacja i Uwolnienie

Czasem szybkie decyzje są najlepsze. Idąc tym torem stworzyłam dla Was czterodniowy warsztat online, na którym dotkniemy i przetransformujemy toksyczny wstyd. 

Jaka jest różnica między toksycznym, a naturalnym wstydem? 

Ogromna! 

Ten toksyczny unieruchamia nasz największy wewnętrzny potencjał, naszą największą wartość i unikatowość, z którą przychodzimy na ten świat. Ten toksyczny jest nam wpajany jako pozytywna wartość naszego jestestwa, dlatego często do niego zaglądamy jako do ostatniej rzeczy, którą potrzebujemy uzdrowić. Jednak bez zajrzenia i bez uwolnienia się od Toksycznego Wstydu nie mamy szansy na akceptację siebie prawdziwych i pełnych.

Dziś proponuję Ci, abyś wybrała się w tą transformującą podróż wraz ze mną. Podczas czterech dni odkryjesz, gdzie toksyczny wstyd zagnieździł się w Twoim życiu, jak wyglądałoby Twoje życie bez niego i skąd on się wziął, uwolnisz się spod jego władzy i ponownie odkryjesz niesamowitą moc i siłę niewinności, z jaką przyszłaś na ten świat. A to pozwoli Ci na odzyskanie ogromnego potencjału i wyjątkowości, jaka w Tobie wciąż jest. 

Bo przecież jesteś wyjątkowa i niepowtarzalna. 

Drugiej takiej jak Ty nie ma na całym Świecie! 

Twoja inwestycja to £39 przy płatności jednorazowej:

Toksyczny Wstyd – Transformacja i Uwolnienie – płatność jednorazowa

Czterodniowy Warsztat Online dla Kobiet

£39,00

Twoja inwestycja to £22 przy płatności ratalnej:

Toksyczny Wstyd – Transformacja i Uwolnienie

Czterodniowy Warsztat Online dla Kobiet

£22,00

Istnieje możliwość dokonania płatności w formie przelewu. Jeśli na taka płatność się zdecydujesz, wyślij proszę do mnie prywatna wiadomość lub wypełnij formularz kontaktowy, a ja podam Ci dane do przelewu.