Obfitość Wszechświata – Tydzień 001

I zasiadły Boginie w Kręgu…

Założywszy, każda, odzyskane skrzydła, zaczęły kreować swój świat według własnych reguł i zasad.

A Czas, Energia i Wszechświat stawiły się w gotowości podążając za ich wskazówkami, jak uczynni słudzy podążają za rozkazem swych Pań.

I poczuły Boginie, jaką radość daje kreacja, jaką wolność daje wiara i jaką moc zaufanie.

A na ich głowy, ramiona i barki spłynął świetlisty strumień Boskiego Światła otulająca zewsząd ich ciała.

I poczuły swoją moc i siłę, mądrość i wielkość oraz miłość, jaką były obdarzane od zawsze przez swojego Stwórcę.

Odtąd, na zawsze, ich świat będzie wykreowany przez nie same, a One nigdy samotności nie zaznają.

 💝 

Dzień 001

Kim jestem? Myśl – Słowo – Czyn, Trzy Poziomy Kreacji.

Zadanie dodatkowe – Kim pragniesz być?

Na poniższe pytania rozpisz odpowiedzi w dzienniku:

 1. Kim pragniesz być?
 2. Jaką osobą pragniesz być? Jak ta osoba się zachowuje? Jak się nosi? Jaka jest jako matka/ojciec, żona/mąż, partner/partnerka, syn/córka? Jak się czuje w tych rolach?
 3. Jakie czuje emocje, jakie podejmuje decyzje, jak podejmuje decyzje? 
 4. Jak podchodzi do problemów pojawiających się w codzienności? Czy są one problemami czy będzie postrzegać je inaczej? Jak się czuła, gdy podjęta decyzja przyniesie inny niż oczekiwany skutek? 
 5. Jak podchodzi do niespełnionych oczekiwań?
 6. Jakie idee jej przyświecają? Jaka jest jej filozofia życia? Jakimi ludźmi się otacza? Co robi zawodowo? Jak spędza czas wolny?

To, kim pragniesz być, nie jest niczym wyimaginowanym, jest wersją Ciebie dostępną w każdym momencie i zależną tylko od Twojej decyzji i gotowości. Aspektem łączącym Twoją rzeczywistość z tą wersją Ciebie są Twoje myśli i emocje.

Odwołuj się więc jak najczęściej do tej Nowej Wersji Ciebie, w każdej możliwej chwili przywołuj w myślach Jej obraz, Jej emocje, Jej myśli i odczucia. Wczuwaj się w Nią, bo już jesteś Jej wersją. 

Gdy masz wątpliwości pytaj się siebie, jak zachowałaby się ta Nowa Wersja Ciebie? Co by powiedziała, czy w ogóle by powiedziała cokolwiek, co by zrobiła, jakie emocje by czuła? 

TEN MANIFEST JEST TWOIM ODNIESIENIEM SZCZEGÓLNIE W CHWILACH ZWĄTPIENIA. ZAGLĄDAJ DO NIEGO ZAWSZE, GDY WKROCZĄ WĄTPLIWOŚCI, GDY BĘDZIE SŁABSZY DZIEŃ.

A gdy emocje są silne posiedź z nimi, przeprocesuj i…, wróć z powrotem na tory Nowego Siebie.

Poprzez swoje myśli, emocje, słowa i zachowanie przyciągasz do swojej rzeczywistości to, kim pragniesz być.

Dlatego też po zakończeniu pisania odpowiedzi na powyższe pytania napisz kilka intencji.

Jak tworzyć skuteczne intencje?

Pisz je w formie dokonanej, a nie w formie „chcenia”, warunkowania czy pragnienia:

 1. Mam…
 2. Jestem…
 3. Jestem wdzięczna, że…
 4. Jestem wdzięczna za…
 5. Dziękuję, że…

np.: Mam wspaniałą energię przez cały dzień, jestem pełna sił i witalności do działania.

Jestem dumna z tego, jak pokazuję się jako matka, uwielbiam spędzać czas z moimi dziećmi, zawsze znajduję dla nich czas na zabawę i daję im przy tym 100% uwagi.

Jestem wdzięczna za decyzje, jakie podejmuję względem dbania o swoje ciało, uwielbiam dbać o siebie.

Jestem piękną kobietą, moje ciało jest smukłe, skóra gładka, pośladki jędrne, piersi sprężyste.

Moje oczy są błyszczące i widać w nich blask i radość życia. Mam piękne, zdrowe, lśniące włosy.

Jestem zdrowa, cieszę się pełnią zdrowia. Ufam swojej intuicji i daję się jej prowadzić przez cały dzień.

Jestem wspaniałą matką. Czuję lekkość i radość za każdym razem, gdy pokazuję się światu ze swoją prawdą.

Jestem spełniona zawodowo.

Moja praca sprawia mi ogromną przyjemność, wszystkie zadania wykonuję z lekkością i przyjemnością.

Otwieram się na to, by pieniądze płynęły do mnie lekko i łatwo wieloma kanałami.

Wiem, zawsze jakie właściwe decyzje podjąć. Wiem, zawsze jakie właściwe działania podjąć. Ufam swojemu wewnętrznemu prowadzeniu.

itd…

Pytania do pracy w dzienniku

(każdego dnia zaczynaj od porannych dzień i wieczornymi go kończ):

Poranne:

 1. Jak się dzisiaj czuję?
 2. Jakie emocje chcę dzisiaj czuć? (Nie pisz słówka „chcę” – bo na chceniu się skończy. Pisz odpowiedź pojedynczych wyrazów, czyli: na powyższe pytanie odpowiedź może być: spokój, radość, miłość, zrelaksowanie, ekscytację – pamiętaj, by nie pisać na ilość, a skupiać się na jakości)
 3. Co potrzebuję zrobić, by te emocje poczuć? (Dla każdej emocji oddzielnie)

Intencje na dany dzień:

 1. Mam…
 2. Jestem…
 3. Jestem wdzięczna, że…
 4. Jestem wdzięczna za…
 5. Jestem dumna…
 6. Dziękuję, że…

Wieczorne:

Podsumowanie dnia:

 1. Co niesamowitego było dzisiaj?
 2. Czego dzisiaj się nauczyłam?
 3. Z czego jestem dzisiaj dumna?
 4. Za co dzisiaj! jestem wdzięczna?
 5. Co dzisiaj zrobiłabym inaczej?

Najlepszy scenariusz dzisiejszego dnia (dotyczy dnia następnego – pisany tuż przed zaśnięciem, najlepiej w momencie, gdy Twój mózg zaczyna być zmęczony i czujesz, że za chwilę przyśniesz, jest to naturalny stan wejścia mózgu w fale Theta, czyli półsen, gdzie kreatywność nie ma granic, a rzeczywistość miesza się z fikcją, przez co mózg nie rozpoznaje, co jest fikcją, a co realizmem i przyjmuje wszystko za fakt):


Dzień 002

Poranne pytania do pracy z Dziennikiem

 1. Jak się dzisiaj czuję?
 2. 2. Jakie emocje pragnę dzisiaj czuć?
 3. 3. Co potrzebuje zrobić, by te emocje poczuć? (Dla każdej emocji osobna odp.)

Zadanie

Myśl – Słowo – Czyn Dusza – Umysł – Ciało

Jesteśmy Istotami w ciele, a nie Istotami cielesnymi. W tych dwóch określeniach jest ogromna różnica. Jako Istoty w ciele otrzymałyśmy ciało, by móc doświadczać stanów bycia.

Czym jest stan bycia?

Dusza, sama w sobie, nie ma możliwości poczuć ani doświadczyć tego, co istnieje na ziemi. Nie ma możliwości poczuć emocji, radości, spokoju, ekscytacji, bólu, cierpienia, łez. Ciało jest tym, co daje jej możliwość doświadczania tego wszystkiego.

Kreowanie poza czasem i przestrzenią

Opowiem Ci o dwóch rodzajach kreacji, które w połączeniu dają niewyobrażalne możliwości:

Myśl – Słowo – Czyn

Wszystkie te trzy aspekty mają w sobie moc kreowania rzeczywistości, jednak każdy z nich oddzielnie kreuje ją na innym poziomie.

Pojedyncza myśl, sama w sobie, nie zamanifestuje się natychmiast w Twoim życiu, potrzebujesz pomyśleć daną rzecz dziesiątki, setki lub tysiące razy.

Zapewne były takie myśli, które pojawiły się w Twojej głowie w takiej ilości, najczęściej są to lęki, złość na kogoś, niezadowolenie, czyli wszystkie niskie energetycznie emocje i przyciągały do Twojego życia więcej i więcej tych emocji, sytuacji, których się bałaś.

Zatem, gdy pomyślisz o czymś, a potem wypowiesz tę myśl i wprowadzisz do tego czyn, wykreujesz swoją nową rzeczywistość.

Dusza – Umysł – Ciało

Czy wierzysz w to, czy nie, człowiek posiada duszę. Dusza wcielając się w ciało pragnie doświadczać, poczuć, być. Umożliwia jej to umysł (nie mózg) poprzez dokonywanie określonych wyborów z dostępnych możliwości i rozwiązań. Ciało jest końcowym ogniwem, które wybory umysłu wprowadza w życie poprzez działanie.

Pragnieniem duszy jest być, być w konkretnym stanie emocjonalnym. I to dusza jest tutaj głównym, najważniejszym, choć będącym w ukryciu, ogniwem. Dusza sama z siebie niczego Ci nie nakaże, niepytana – nie powie, co masz zrobić.

Dusza wysyła pragnienie, pragnienie stanu bycia, umysł ocenia, jakie ma możliwości i dokonuje wyborów na podstawie własnego uznania (tu może powstać pierwsza rozbieżność), a ciało wprowadza życzenie duszy, a wybór umysłu w czyn (tu następuje najczęściej kolejne rozbicie, rozszczepienie).

Jeśli dusza, umysł i ciało nie są jednością efekt końcowy pragnienia duszy najczęściej odmienny.

Kreacja poprzez myśl

Każda kreacja zaczyna się od myśli i ustalenia pragnienia duszy, świadomego lub nieświadomego.

W poprzednim tygodniu miałaś zadanie, gdzie przez krótki czas śledziłaś swoje myśli.

Dlaczego Cię o to poprosiłam?

Ponieważ myśl kreuje Twoją rzeczywistość. Wiem, że ciężko jest kontrolować swoje myśli, ale to właśnie one są pierwszym krokiem do zmiany.

Zaczynaj więc od małych kroków.

W tym tygodniu, do poprzedniego zadania, dorzucam kolejny etap. Przyglądając się swoim myślom wyłapuj je i świadomie zmieniaj, myśląc je jeszcze raz, ale w pozytywny, wspierający sposób.

Np.: jeśli pojawia się myśl na temat męża – „Ten dupek, nie zna się na niczym, jak on mnie wkur…, mam go powyżej uszu…, itd.” Zamienić ją możesz na: „Akceptuję swojego męża takim, jakim jest, daję mu przestrzeń do bycia w pełni sobą, a tym samym daję sobie prawo do bycia w pełni mną.”

To o czym myślisz, tego dostaniesz więcej, aby Twoje myślenie miało podstawę i sens. Nie możesz myśleć źle o mężu i mieć jednocześnie cudownego, wspierającego człowieka obok, bo to sprzeczne z Twoim myśleniem, a głębiej – przekonaniem, jakie sobie wypracowałaś po latach na jego temat. To przekonanie powstało na bazie Twoich myśli, a jego czynów. Zmieniając myśl wpływasz na zmianę reszty. 

Widzisz to?

Kreacja poprzez duszę

O tym już mówiłam w pierwszym live’ie. Każdego dnia pytaj się siebie, jakie emocje pragniesz dzisiaj poczuć, a potem, co potrzebujesz zrobić, by je poczuć.

I oczywiście! przejdź następnie bezwzględnie! do działania. Wystarczy jedna odpowiedź dla jednej emocji. Jeśli lista odp. jest długa, zapytaj – co konkretnie masz zrobić, jaką konkretnie jedną! rzecz potrzebujesz zrobić, by osiągnąć ten cel?

Nie odsyłaj się sama ze szczątkowymi skrawkami informacji, byś nie pozostawała w sferze domysłu.

Pamiętaj, że Ty – Twój umysł, nie wiecie, który z dostępnych wyborów będzie tym „słusznym”. Może Wam się jedynie wydawać…, a to nie gwarantuje pełnego sukcesu.

Dlatego pytaj! Pytaj! I Pytaj! Nie ma nikogo lepszego, kto udzieliłby Ci lepszych wskazówek niż Twoja dusza.

Kim pragniesz się stać, być?

Dusza pragnie być. To czego pragnie nie jest czymś wyimaginowanym, jest dostępne na wyciągniecie ręki, inaczej nie pragnęłaby. Natomiast środki dostępu i droga do osiągnięci jest różna. I nie zawsze prowadzi do osiągniecia celu.

Dlatego pytaj, pytaj i pytaj!

Pisz, pisz i pisz!

Kim jestem? 

Kim już jestem?

Pisz każdego dnia w intencjach swoje pragnienia w formie dokonanej, jakby już były, a pisząc je poczuj całym swym ciałem emocje, jakie towarzyszą tej właśnie kobiecie:

Kim już jesteś? 

Jaką kobietą już jesteś? 

Co już masz? 

Co już posiadasz? 

Czym jesteś otoczona?

Kim jesteś otoczona? 

(ważne, w temacie ludzi nie pisz imion, ani nie precyzuj danych osobowych, jeśli pragniesz mieć obok siebie kochającego wspierającego człowieka napisz, że tego pragniesz, ale nie pisz, że ma nim być Bartek, Mariusz, Jacek czy Wojtek – to zabiera wolną wolę tym osobom, to po pierwsze, a po drugie: pragniesz mieć kochającego człowieka, czy pragniesz mieć konkretnego człowieka z imienia i nazwiska, który spełni konkretne Twoje oczekiwania? Jeśli to drugie, to możesz tego nie otrzymać od Wszechświata, bo nikt nie ma władzy narzucić drugiej osobie swojej woli, chyba że przez czarną magię…, ale domyślam się, że nie chcesz używać tutaj żadnych klątw, blokad, więzów, itp.)

I na koniec…

Nie ma lepszego łącznika z duszą niż emocje: im więcej czujesz danej emocji, tym więcej Wszechświat Ci jej podsyła. Bo wszechświat daje Ci tylko to, o co prosisz. Albo daje ci więcej „chcenia”, albo więcej emocji, albo otrzymujesz konkret, jaki zamówiłaś.

Czego więc dzisiaj pragnie doświadczyć Twoja Dusza?


Pytania wieczorne do pracy z Dziennikiem:

 1. Co niesamowitego było dzisiaj?
 2. Czego dzisiaj się nauczyłam?
 3. Z czego jestem dzisiaj dumna?
 4. Za co dzisiaj! jestem wdzięczna?
 5. Co dzisiaj zrobiłabym inaczej?

Najlepszy scenariusz następnego dnia

Pamiętaj o emocjach, każdy wpis podparty emocjami, wczuwaj się w słowa, które piszesz. Jeśli czegoś nie czujesz, wydaje Ci się głupie, bez sensu – nie pisz, bo i tak mózg to odrzuci, a praca będzie bezcelowa.


Dzień 003

Pytania poranne do pracy z Dziennikiem:

 1. Jak się dzisiaj czuję?
 2. Jakie emocje chcę dzisiaj czuć?
 3. Co potrzebuję zrobić, by te emocje czuć?
 4. Co robiłabym dzisiaj, gdybym miała absolutną wiarę?
 5. Gdzie mogę być jeszcze bardziej szczera ze sobą? W jakich aspektach życia?

Zadanie

Dzisiaj mam dla Was nagranie do odsłuchania. O tym, czego już „nie”powinnaś, a co „powinnaś” będąc Nową Wersją Siebie.

Wybierając nową wersję siebie zrób to bezpowrotnie, nie zastanawiaj się i wracaj ciągle i ciągle do wyrównania w zachowaniach, reakcjach i myślach stając się ta nową sobą każdego dnia. Posłuchaj tego nagrania!

Pytania wieczorne do pracy z Dziennikiem:

 1. Co niesamowitego było dzisiaj?
 2. Czego dzisiaj się nauczyłam?
 3. Z czego jestem dzisiaj dumna?
 4. Za co dzisiaj! jestem wdzięczna?
 5. Co dzisiaj zrobiłabym inaczej?

Najlepszy scenariusz następnego dnia. Pamiętaj o emocjach, każdy wpis podparty emocjami, wczuwaj się w słowa, które piszesz. Jeśli czegoś nie czujesz, wydaje Ci się głupie, bez sensu – nie pisz, bo i tak mózg to odrzuci, a praca będzie bezcelowa.


Dzień 004

Pytania poranne do pracy z Dziennikiem

 1. Jak się dzisiaj czuję?
 2. Jakie emocje chcę dzisiaj czuć? (Tu wypisujesz pojedyncze emocje, konkret, bez wchodzenia w opisy)
 3. Co potrzebuję zrobić, by te emocje czuć? (Jedna emocja = konkretna rzecz, czynność, gest)

Zadanie

Dzisiaj przygotowałam dla Ciebie zadanie. Składa się ono z trzech części. Wszystkie szczegóły otrzymasz w nagraniu audio.

Zachęcam Cię do podzielenia się swoimi odkryciami na grupie. Jestem ciekawa Twoich spostrzeżeń 🙂

Wspaniałego dnia!

KOŁO ŻYCIA – plik do wydrukowania

Koło życia – diagram nie bez powodu jest rysowany. Rysując używasz innej części mózgu niż rozpisując tematy. To połączenie pracy podświadomości (rysowanie) ze świadomością (opisywanie).

Jeśli więc w diagramie wychodzi, że jakaś dziedzina leży i kwiczy, a Ty wybierasz coś innego to pytanie, skąd ten wybór? Czy podyktowany jest tym, że świadomie wydaje Ci się to ważniejsze, czy jest za tym inny powód?

To bardzo ważne odsunąć świadomość na bok, bo bardzo często na pierwszy rzut oka nie zauważymy sensu zajmowania się jakąś częścią diagramu sądząc, że inna jest dużo bardziej ważna.

Dopiero rozpisując zauważysz, jak wiele zależy właśnie od tej, która jest najsłabsza.

Tak więc, proszę abyście zrobiły sobie ponowny rekonesans po kołach życia.

Każde zadanie na tym warsztacie ma ogromne znaczenie pod kątem dokładności wglądu w temat i bycia mocno szczerą sama ze sobą.

Dziewczyny, dzielę się dzisiaj z Wami przykładem pracy z dziennikiem z mojego dzisiejszego poranka. Są to odpowiedzi na pozostałe pytania oraz intencje:

Jakie emocje chcę dzisiaj czuć?

 • pewność siebie 
 • moc 
 • siłę 
 • ustabilizowanie

Co potrzebuję zrobić, by te emocje czuć? 

 • pewność siebie – opublikować zadanie na warsztacie oraz informację o nowym programie
 • moc – namalować obraz
 • siłę – pobawić się z dziećmi i skupić się na tej zabawie, odłożyć na bok telefon i laptop
 • ustabilizowanie – przytulić się

Moje Intencje na dzisiejszy dzień (to, podobnie jak inne rzeczy jest absolutnym standardem mojego każdego poranka) 

 • mam fantastyczną energię przez cały dzień
 • jestem pełna wdzięczności miłości 
 • czuję się wspaniale wewnątrz i na zewnątrz 
 • jestem tak bardzo wdzięczna za te emocje i energię, jaką one niosą ze sobą 
 • jestem dumna z tego, jak pokazuje się jako matka i jak spędzam czas ze swoimi dziećmi bawiąc się z nimi i poświęcając im swoją uwagę
 • oddaje się całkowicie dzisiaj wewnętrznemu prowadzeniu oraz prowadzeniu mojej duszy i intuicji 
 • zawsze wiem, jakie właściwe decyzje podjąć 
 • zawsze wiem, jakie właściwe działania przedsięwziąć 
 • jestem na mojej ścieżce prawdy 
 • przeciągam wspaniałe klientki do swojego programu i warsztatu, takie które są zdeterminowane i chcą pracować, chcą zmiany i są na nie gotowe 
 • wszystko działa perfekcyjnie dzisiaj i idealnie 
 • otrzymuje setki tysięcy £ na moje konto z lekkością i łatwością każdego dnia
 • otwieram się na różne źródła otrzymywania pieniędzy
 • jest otoczona miłością i wdzięcznością 
 • kocham życi, a życie kocha mnie 
 • mam dzisiaj mnóstwo czasu, jestem w jego obfitości realizuję każde zadanie, któremu poświęcam swoją uwagę i energię, do końca i w pełni 

Emocje vs Uczucia

Między emocjami a uczuciami jest ogromna różnica. Emocje nie są uczuciami. Mylenie ich powoduje, że błędnie oceniamy sytuację. Uczucia bardzo często przerzucają winę i odpowiedzialność na drugą stronę, np.: czuję się odrzucona – oznacza, że ktoś ma nad nami w pewnym stopniu władzę i nas odrzucił, gdyby zapytać tej osoby o emocje, mogłoby to być np.: czuję złość, smutek, żal – a to już jest tylko i wyłącznie nasze.

To bardzo ważne, by pisząc o emocjach skupiać się na konkrecie. Dla Was może to być bez znaczenia, ale dla podświadomości i energii ma znaczenie. Konkret, konkret i jeszcze raz konkret!

Gdy nie jesteś pewna czy dany stan to uczucie czy emocja, poniższe określenie Ci w tym pomoże: przy emocjach mówisz: czuję ….(i emocja, np.: czuję złość, czuję lęk), przy uczuciach mówisz: czuję się… (uczucie, np: czuję się niezrozumiana, czuję się opuszczona, czuję się samotna).

Mam nadzieję, że to troszkę rozjaśni temat emocji.

Pytania wieczorne do pracy z Dziennikiem:

 1. Co niesamowitego było dzisiaj?
 2. Czego dzisiaj się nauczyłam?
 3. Z czego jestem dzisiaj dumna?
 4. Za co dzisiaj! jestem wdzięczna?
 5. Co dzisiaj zrobiłabym inaczej?

Najlepszy scenariusz następnego dnia. Pamiętaj o emocjach, każdy wpis podparty emocjami, wczuwaj się w słowa, które piszesz. Jeśli czegoś nie czujesz, wydaje Ci się głupie, bez sensu – nie pisz, bo i tak mózg to odrzuci, a praca będzie bezcelowa.


Dzień 005

Poranne pisanie 

Warto robić je zanim zrobisz cokolwiek innego, jeśli masz możliwość to nawet w łóżku, tuż po otwarciu oczu. Dlaczego tak? Bo chodzi o jak najmocniejsze bycie naszego mózgu w falach Theta. A żeby tak było, nie możesz się rozbudzić totalnie. Oczywiście, po czasie i tak się rozbudzisz, ale będziesz już trochę w transie pisania… Bycie w falach Theta też zbliża nas do mocniejszego połączenia z podświadomością.

Pytanie: Jak się dzisiaj czuję?

Tu możecie się rozpisywać do woli, na maksa…, tu nie ma ograniczeń, jedynie kolejne pytanie dotyczące emocji, warto ograniczyć do konkretu, w ten sposób będzie łatwiej Wam wyłuskać te emocje, a następnie przejść do pkt. 3.

Pytania poranne do pracy z Dziennikiem

 1. Jak się dzisiaj czuję?
 2. Jakie emocje chcę dzisiaj czuć?
 3. Co potrzebuję zrobić, by te emocje czuć?
 4. Co robiłabym dzisiaj, gdybym miała absolutną wiarę?
 5. Gdzie mogę być jeszcze bardziej szczera ze sobą? W jakich aspektach życia?

Zadanie

Wprowadzanie nowego w miejsce starego, czyli o powstawaniu nawyków. Nawyki powstają przez codzienną praktykę. Jest to niezmiernie ważne w procesie wprowadzania zmian, gdzie w wielu przypadkach pracujemy ze świadomością i pilnujemy siebie, by pewne mechanizmy stały się naturalne. Najbardziej naturalnym mechanizmem w życiu człowieka jest wytworzony nawyk. Wykonujesz go bezwiednie i automatycznie, nie pochłania ogromu energii, a daje efekty – nie zawsze takie, jakie byś chciała, ale to uzależnione jest od nawyku ;). W tym nagraniu mówię o tych pozytywnych nawykach.


Dzień 006

Pytania poranne do pracy z Dziennikiem

 1. Jak się dzisiaj czuję? (Rozpisujesz się ile chcesz i ile potrzebujesz)
 2. Jakie emocje chcę dzisiaj czuć?
 3. Co potrzebuję zrobić, by te emocje poczuć?
 4. Co bym dzisiaj robiła mając absolutną wiarę?
 5. Gdzie mogę być jeszcze bardziej szczera ze sobą?

Intencje/ Mantry:

Mam…

Jestem…

Czuję….

Zadanie

Bardzo często jest tak, że kiedy stajemy twarzą do sytuacji, w jakiej się znajdujemy obecnie, kiedy opadają kurtyny, a my widzimy czarno na białym dokąd dotarłyśmy to pojawia się w nas chęć jak najszybszego zlikwidowania tej obecnej sytuacji, tej obecnej siebie.

Najlepiej byłoby gdybyśmy mogły wręcz natychmiast unicestwić tę osobę i zastąpić ją od razu nowym modelem. I jakkolwiek istnieją możliwości bardzo szybkiej zmiany, o tyle warto pochylić się nad tematem braku akceptacji i zgody, jaki się pojawia w tym procesie.

Poczucie winy, wstyd, lęk, złość.

Pytania wieczorne do pracy z Dziennikiem:

 1. Co niesamowitego było dzisiaj?
 2. Czego dzisiaj się nauczyłam?
 3. Z czego jestem dzisiaj dumna?
 4. Za co dzisiaj! jestem wdzięczna?
 5. Co dzisiaj zrobiłabym inaczej?

Najlepszy scenariusz następnego dnia. Pamiętaj o emocjach, każdy wpis podparty emocjami, wczuwaj się w słowa, które piszesz. Jeśli czegoś nie czujesz, wydaje Ci się głupie, bez sensu – nie pisz, bo i tak mózg to odrzuci, a praca będzie bezcelowa.


Dzień 007

Pytania poranne do pracy z Dziennikiem

 1. Jak się dzisiaj czuję?
 2. Jakie emocje chcę dzisiaj czuć?
 3. Co potrzebuję zrobić, by te emocje czuć?
 4. Co robiłabym dzisiaj, gdybym miała absolutną wiarę?
 5. Gdzie mogę być jeszcze bardziej szczera ze sobą? W jakich aspektach życia?

Intencje/ Mantry:

Mam…

Jestem…

Czuję….

Pytania wieczorne do pracy z Dziennikiem:

 1. Co niesamowitego było dzisiaj?
 2. Czego dzisiaj się nauczyłam?
 3. Z czego jestem dzisiaj dumna?
 4. Za co dzisiaj! jestem wdzięczna?
 5. Co dzisiaj zrobiłabym inaczej?

Najlepszy scenariusz następnego dnia. Pamiętaj o emocjach, każdy wpis podparty emocjami, wczuwaj się w słowa, które piszesz. Jeśli czegoś nie czujesz, wydaje Ci się głupie, bez sensu – nie pisz, bo i tak mózg to odrzuci, a praca będzie bezcelowa.


Przejdź do kolejnego tygodnia:

Tydzień 002