Warsztat Odzyskaj swoją KOBIECOŚĆ

Czym jest dla Ciebie KOBIECOŚĆ?

Jakie wartości stoją za tym słowem?

Tak naprawdę, dla każdej z nas, oznaczać będzie to co innego…

Każda z nas inną jakość w tym widzie…

Każda, czego innego będzie w tym szukać i za czym innym tęsknić…

Dziś chcę Cię zaprosić w niezwykłą i mocno transformującą podróż w głąb Twojego prawdziwego źródła, w głąb Twojej kobiecości, najpotężniejszej siły, jaka w Tobie drzemie.

Wszystko jest energią, to, co myślisz na swój temat, to wysyłasz i to wraca. 

Kobiecość to energia, to ogromna moc i siła kreowania, twórczość i dawanie nowego życia, nie tylko dziecku, ale każdemu pomysłowi, idei, projektowi i przedsięwzięciu.

 

Odzyskanie swojej kobiecości to nie tylko poczucie się wspaniale jako kobieta we własnym ciele, to ogromne zmiany zachodzące na płaszczyźnie naszego ciała, ducha i umysłu.

Odzyskanie swojej kobiecości to doświadczanie każdego dnia piękna i wyjątkowości bycia kobieta, to cieszenie się i radość z ciała, jakie mamy, naszych krągłości, naszej seksualności.

To także pokazywanie naszym córkom niezwykłości i przywileju bycia kobieta. Przyjmując swoją kobiecość stajemy się KREATORKAMI NASZEJ PRZESTRZENI i ŻYCIA, zamiast jego niewolnicami.

Kobiecość rodzi się w nas w chwili połączenie pierwszych komórek męskich i żeńskich. Uwarunkowana poprzez wzorce naszych matek, babek i prababek, przez społeczeństwo i otoczenie, w jakim żyjemy.

Ale to, że Twoja przeszłość była, jaka była, nie oznacza, że Ty masz tkwić w tym wzorcu po wsze dni. 

Przyszedł czas na zmianę!

 

STAŃ się tym, KIM naprawdę JESTEŚ!

ODZYSKAJ SIEBIE!

POCZUJ, JAK CUDNIE PIĘKNE JEST TWOJE CIAŁO! 

ZAAKCEPTUJ SIEBIE I POKOCHAJ W PEŁNI!

ODKRYJ CO TO ZNACZY, BYĆ KOBIETĄ!

 

Przez 30 lat mojego życia uważałam, że bycie kobietą to kara, że to najgorsze, co mogło mi się przydarzyć. Nie akceptowałam siebie, ani swojego ciała. 

Uważałam, że bycie mężczyzną jest dużo łatwiejsze…, a cały świat pokazywał mi to na każdym kroku.

W tamtym czasie bycie kobietą oznaczało dla mnie bycie gorszą, zawsze na drugim planie, TĄ, która ma więcej na głowie i mniej może, TĄ, która musi więcej pracować, by więcej mieć, TĄ, która mniej zarabia, TĄ, która się wstydzi, że ma okres i udaje, że jest ciągle tak samo sprawna bez względu na bóle.

TĄ, która, musi wybierać między macierzyństwem, a pracą zawodową, TĄ, która musi dbać o dom, jego porządek i czystość, TĄ, która ma obowiązek i odpowiedzialność za dzieci, ich zdrowie i życie, TĄ, która ma na swoich barkach cały świat, gdy tymczasem mężczyzna… był WOLNY! 

Gdy nie masz w sobie równowagi, gdy siebie nie akceptujesz, to tak, jakbyś mówiła cząstce siebie:

JESTEŚ BEZWARTOŚCIOWA, NIE CHCĘ CIEBIE, NIENAWIDZĘ, ŻE JESTEŚ TYM, KIM JESTEŚ!

Ale to wciąż część Ciebie… Nie możesz jej odrzucić ot tak… Nie możesz udawać, że jej nie widzisz… Im bardziej będziesz ją odsuwać od siebie, tym mocniej ona będzie dawała o sobie znać… w bólach miesiączkowych, w stanach zapalnych dróg rodnych, w skurczach podczas stosunków, w nadwadze, w chorobach autoimmunologicznych, w Twoim nastroju…

…I w tym, jak będzie traktowało Cię otoczenie… i mężczyźni.

Bo to, jak myślisz o sobie jako o całości, tak myślą inni. To, jak siebie traktujesz i postrzegasz, tak będą traktować Ciebie i postrzegać inni, wyciągając na wierzch to, czego tak bardzo nie chcesz w sobie zobaczyć.

Przez 30 lat męczyłam się będąc kobietą… Przez 30 lat nie lubiłam tego, kim jestem.

Jeden dzień zapoczątkował moją OGROMNĄ TRANSFORMACJĘ! Transformację, która otworzyła mnie na piękno kobiecości.

KOBIETO!

Dziś chcę się z Tobą podzielić CAŁĄ SWOJĄ WIEDZĄ I OGROMNYM DOŚWIADCZENIEM, byś mogła i Ty zintegrować w sobie SIEBIE, KOBIETĘ.

DLA CIEBIE STWORZYŁAM TĘ PRZESTRZEŃ

Warsztat

Odzyskaj swoją KOBIECOŚĆ

Czy jesteś GOTOWA na CAŁKOWITĄ TRANSFORMACJĘ CIEBIE?

Tak?

To dołącz! Bo zbyt długo czekałaś na to WSZYSTKO!

Ten warsztat będzie początkiem NIEZWYKŁEJ MIŁOŚCI CIEBIE DO CIEBIE SAMEJ I TWOJEJ KOBIECOŚCI!

Kliknij poniżej, by dowiedzieć się więcej!

7 MOCNYCH DNI! podczas których będziemy dotykać trzech przestrzeni, pracy z ciałem, duszą i umysłem.

Będziemy puszczać blokady i wzorce oraz zamieniać ograniczające przekonania. Na głębokich warstwach pracy z podświadomością wprowadzimy nowe jakości. Odkryjesz w sobie nowe wartości i poczujesz niesamowitą jedność wewnętrzną i zewnętrzną. 

A wszystko to…

 Byś doznała lekkości w byciu kobietą, byś doświadczyła siły i mocy kobiecej energii, zobaczyła w sobie wartość jako kobieta

Byś odzyskała pewność siebie i komfort samopoczucia w relacji z mężczyzną 

By do Twojego życia zagościła harmonia i jedność, a seksualność przestała być wstydliwym TABU

Byś nauczyła się i poznała własne granice i potrafiła je jasno stawiać i wyrażać

Byś poczuła SIĘ ATRAKCYJNA!

Byś ZAAKCEPTOWAŁA i POKOCHAŁA SIEBIE!

Przyjęcie i celebracja siebie, jako kobiety, przyniesie uzdrowienie w Twoim ciele i samopoczuciu!

Warsztat

Odzyskaj swoją KOBIECOŚĆ

 

Przez 7 dni poprowadzę Cię w bardzo głębokim procesie uzdrawiania holistycznego opartego na pracy z umysłem, podświadomością i energią, którego efekty będziesz mogła zauważyć bardzo szybko.

Dotkniemy aspektów kobiecości związanych z Twoimi przekonaniami oraz wzorcami rodowymi, miesiączki, przerwanych połączeń i blokad w Twoim ciele, dolegliwości zdrowotnych i emocji. 

 

Czy jesteś na to GOTOWA?

Kliknij poniżej, by dowiedzieć się więcej!

Warsztat składa się z codziennych zadań i ćwiczeń do zrobienia w formie video, audio lub pliku. Całość warsztatu masz na zawsze, więc w dowolnej chwili możesz wracać do tych materiałów.