Warsztat online Przerwane/WYZWOLONE Dzieciństwo

Zapraszam Cię na ten jakże wyjątkowy i głęboki Warsztat online

Przerwane/WYZWOLONE Dzieciństwo


Miałaś kilka lat, może 2, może 4…

Może nawet nie wiedziałaś, co się dzieje i dlaczego to się dzieje…

A może MIAŁAŚ 13 i zaczynałaś zauważać u siebie zmiany – Twoje ciało stawało się bardziej kobiece… i może sądziłaś, że w tym wieku jesteś już wystarczająco dorosła, by zadecydować o tym, co się dzieje, by sprzeciwić się i powiedzieć głośno NIE.

A może MIAŁEŚ kilka lat… i jako chłopiec zupełnie zagubiłeś się w tym, co zostało Ci pokazane jako bliskość… Nie rozumiejąc, co bliska osoba z Tobą robi ani dlaczego….

Czas mijał. 
TY DOROSŁAŚ.
TY DOROSŁEŚ.

To, co było, zostało przykryte warstwą kurzu, poczucia winy… i niezrozumienia.

Ból i wstyd, z jakim łączą się TAMTE wydarzenia na tyle mocno i głęboko osadził się w Tobie, że ODDAŁBYŚ wszystko, ODDAŁABYŚ wszystko, by ktoś w magiczny sposób wymazał to z Twojej pamięci, podświadomości, by znalazł się ktoś, kto za dotknięciem magicznej różdżki sprawi, że to po prostu zniknie….

TY, WINA I WSTYD…

Jeśli miałaś kilka lat, to nie rozumiesz, dlaczego Ci to zrobiono…Jeśli miałeś parę lat to nie rozumiesz, dlaczego nikt Cię przed tym nie obronił…

Jeśli miałaś kilkanaście lat to uważasz, że byłaś wystarczająco duża, by powiedzieć NIE…Jeśli miałeś naście lat to uważasz, że powinieneś był zareagować, nie dopuścić do tego…

CZUJESZ SIĘ WINNY I CZUJESZ WINNA TEGO, CO SIĘ WYDARZYŁO….

Jeśli tak właśnie jest, jeśli nosisz w sobie tę winę i ten wstyd, od tak wielu lat, to chcę Ci powiedzieć, że nie jesteś w tym sam ani nie jesteś z tym sama.

Nosiłam to w sobie przez prawie 30 lat uważając, że to była moja wina. Że powinnam zareagować, powiedzieć NIE, zatrzymać tego, który mi to zrobił.

Ale prawda jest taka, że TY i JA BYLIŚMY WCIĄŻ DZIEĆMI!!! 
Nawet, jeśli miałeś/miałaś naście lat, to wciąż byłeś/byłaś dzieckiem, niedojrzałym psychicznie, niedojrzałym emocjonalnie, niedojrzałym fizycznie do „fizycznej bliskości z dorosłym człowiekiem”. 

ZABRANE ZOSTAŁO CI TO, CO NAJCENNIEJSZE! 
PRZERWANE ZOSTAŁO TWOJE NIEWINNE DORASTANIE I BYCIE DZIECKIEM.Bezpowrotnie zagarnięte…. I nigdy nie oddane…

I dziś, chcę, byś zrozumiał najważniejszą rzecz! Że to NIE BYŁA Twoja wina! To pierwsza rzecz, jaką musisz zrozumieć! MUSISZ!

Wystarczy, że spojrzysz na swoje dziecko, które jest w wieku, w którym Ty byłeś/ byłaś i wyobrazisz sobie, że jemu/jej ktoś robi to, co Tobie zrobiono… Czy obarczysz je winą za to?

No właśnie!!!

Dlatego czas UWOLNIĆ się od tego brzemienia poczucia winy, wstydu, tajemnicy i sekretów!

09.04.2021 rozpoczynamy 4 dniowy warsztat Przerwane WYZWOLONE Dzieciństwo – O skutkach wykorzystywanie seksualnego dziecka i etapach uwolnienia się od tej traumy.

Zapraszam CIEBIE i każdą osobę, której w jakimś stopniu dotyka ten temat. 

Rozpocznę od opowieść o tym, jaki wpływ mają TE TRAUMATYCZNE wydarzenia na życie dorosłego człowieka. 

Opowiem na przykładzie własnej historii oraz doświadczenia w prowadzeniu innych, dlaczego tak wiele osób ignoruje to i dlaczego tak wielu nie ma sił, by głośno powiedzieć, co się stało, a tym samym ujawnić prawdę, aby potem się od niej uwolnić.

Przedstawię także proces wychodzenia z tego drastycznego doświadczenia dzieciństwa, które łamie niewinność dziecka zabierając ją na zawsze.

Opowiem także o tym, dlaczego tak wiele terapii jest nieskutecznych i czego w nich brakuje oraz jak ten brakujący element wprowadzić

Nie będę prowadzić terapii grupowej podczas tego warsztatu, bo w przypadku tak zawiłego i wstydliwego aspektu, jakim jest wykorzystywanie dziecka w celach zaspokojenia popędu seksualnego, jest to bezzasadne.

Dlaczego?
Ponieważ mało kto jest świadom swoich krzywd, a jeszcze mniej osób ma siłę przyznać się przed samym sobą, a co dopiero mówić o opowieściach w grupie. 

Jest także ogrom osób, które zupełnie wyparły i nie mają nawet pamięci o zaistnienie takiego zjawiska. 

Dla tych wszystkich osób otwieram pierwszym live’em 4 dniowy cykl wprowadzający do WYZWOLENIA się z tej traumy. 

Moją intencją jest przed wszystkim pokazanie, że jest realne wyjście i uwolnienie się od wstydu, bólu i poczucia winy, gdzie jednym z najuważniejszych elementów jest samoświadomość zaistniałej krzywdy i uznanie jej, bez czego często niemożliwe jest pójście dalej. 

Wypieranie czegokolwiek lub unikanie powoduje, że człowiek zostaje wprowadzony w stan ucieczki i chowania się.

Towarzyszy wówczas ogromny strach i lęk, aby dana (pamiętana podświadomie) sytuacja nie powtórzyła się, co powoduje, że zbliżone sytuacje nagminnie wracają i towarzyszą danej osobie całe życie.

Podczas kilku dni tego otwartego warsztatu poruszymy najważniejsze kwestie i etapy związane z procesem uwolnienia. 
Nie zastapi to właściwej terapii, ale pozwoli odkryć i uświadomić sobie to, co odsuwane i co być może całe życie starasz się odsunąć i ukryć by nigdy więcej nie czuć (a co prawdopodobnie czujesz bardzo często).

Zapraszam CIEBIE i każdą osobę, której w jakimś stopniu dotyka ten temat na 4 dni warsztatu.

Przerwane WYZWOLONE Dzieciństwo – O skutkach wykorzystywanie seksualnego dziecka

i etapach uwolnienia się od tej traumy

💜 KIEDY?
09.04.2021 (nagranie z dnia pierwszego jest już dostępne na grupie)

💜💜 GDZIE?

Grupa na Facebooku Totalna Transformacja Życia – Rozwój Osobisty w Praktyce
https://www.facebook.com/groups/transformacja.zycia.rozwoj.osobisty/

Zapisz się poniżej, aby otrzymywać wszelkie ważne informacje o zmianach oraz dostęp bezpośrednio na maila do prowadzonego warsztatu!