Warsztat Przebudzenie – Powrót do Prawdziwego Siebie

Wszystkie Twoje zachowania, reakcje, wybory i myśli ukształtowały się na podłożu, z którego wyrosłeś.

I, o ile w dzieciństwie nie miałeś zbytniego wyboru, o tyle teraz go masz. Ale być może wciąż jesteś połączony z tym podłożem, z tym na czym i wokół kogo wyrosłaś, że albo nie widzisz możliwości albo nie chcesz oddzielić się od tego. 

To w jaki sposób na Ciebie patrzono, gdy byłeś dzieckiem, jak Ciebie postrzegano, co do Ciebie mówiono tworzyło obraz Ciebie samego w Twojej podświadomości. 

Czy wolno było Ci robić to, czego pragnąłeś? Biegać? Zdobywać? Bawić się swobodnie? Skakać? Wspinać? Doświadczać? Eksplorować? Próbować i testować? 

Czy zakazywano wszystkiego? Straszono? Grożono? Porównywano? 

Czy cieszono się z każdego Twojego osiągnięcia, z każdej nowej umiejętności, czy może nie zwracano na to uwagi, szydzono, oceniano? 

Czy świętowano Twoje sukcesy? Czy gratulowano Ci pierwszych wyborów, czy doceniano Twoją samodzielność i z zadowoleniem i dumą patrzono, jak wchodzisz w dorosłość, podejmując pierwszą pracę, zarabiając pierwsze pieniądze, przedstawiając pierwszą miłość? 

Czy wspierano Cię w Twoich decyzjach ufając, że wewnętrzną mądrość zdobywa się poprzez doświadczanie? 

Czy też przy każdej porażce słyszałeś słowa: 

„A nie mówiłem?” 

„Potrzebne Ci to było…?” 

„Wiedziałem, że tak będzie…” ?

Każde z tych zachowań i reakcji albo budowało w Tobie siłę, odwagę, wiarę i zaufanie do siebie samego, albo odcinało Cię od tego, kim jesteś naprawdę. 

Jako ludzie mamy ukryte głęboko w nas pierwotne źródło, zapisany kod określający, kim jesteśmy naprawdę. 

Ta pamięć naszej prawdziwej istoty wykracza i przewyższa wszystkie schematy, blokady, limity, ograniczenia. Nie ma nad nią władzy zewnętrzny człowiek, nie można go zmienić, nie można go zlikwidować, ale można go stłumić, przydusić, zakryć poprzez wprowadzenie błędnych wierzeń, zaburzenie poczucia wartości, zapomnienie, kim naprawdę jesteś.

Lecz mimo usilnych starań, świadomych i nieświadomych, to pierwotne źródło wciąż pozostanie w niezmienionej wersji i od czasu do czasu będzie ono o sobie przypominać.

Stanie się tak wtedy, gdy nagle zrobisz maślane oczy do super, mega kobiety mijającej Cię na chodniku, zanim pojawi się inna myśl…., że ona nie dla Ciebie…

I wtedy, gdy zabłyśnie Ci oko na widok nowych mega butów zanim zobaczysz cenę i określisz, że to nie na Twoją kieszeń… 

I wtedy, gdy przechodząc obok wystawy z egzotycznymi wycieczkami serce Ci zabije mocniej i na sekundę, poczujesz siebie w tych magicznych, bajecznych miejscach…, zanim Twój umysł powie: Zejdź na ziemię, człowieku! 

To te przebłyski, zadrgania serca, maślane oczy i rozmarzona twarz jest znakiem dla Ciebie, że mimo wszystko, gdzieś głęboko, tego właśnie pragniesz. 

A pragniesz nie dlatego, że tego nie masz, ale dlatego, że możesz to mieć! 

I to źródełko w Tobie, ono o tym wie. 

Wie, że może i wie jak, tylko Ty poprzez swoje blokady nie wiesz jak do niego dotrzeć. 

Pozwól więc, że zabiorę Cię w jedną z najpotężniejszych pod względem transformacji podróży, gdzie krok po kroku poprowadzę Cię przez proces odkrywania i odzyskiwania PRAWDZIWEGO SIEBIE, aby granice i limity nie istniały jako coś, co Cię zatrzymuje, a jako coś, co z ekscytacją przekraczasz.

6 tygodni!

16.06.2021

Potężny! Mocny! 

Wyzwalający!

Warsztat online Przebudzenie – Powrót do Prawdziwego Siebie cz.II. 

Możliwość dołączenia do tego warsztatu zakończyła się.

Czego się możesz spodziewać? Czego oczekiwać?

W trakcie 6 tygodni dotrzemy do tego, kim się stałeś dziś i dlaczego, co miało wpływ na to, kim dziś jesteś i jak postrzegasz siebie. 

Następnie krok po kroku będziemy wyciągać to, co dotychczas nieświadomie wpływało i kierowało Twoim życiem. 

Zmienimy wszelkie kody i przekonania, jakie uznałeś za swoją prawdę na temat siebie i życia, dzięki czemu będziesz mógł zacząć świadomie wybierać, co chcesz zaprosić do swojego życia, czego chcesz w nim więcej, a czemu już dziękujesz.

Odkryjesz, czego zabrakło i co spowodowało, że powstała emocjonalna dziura, której zaspokojenia szukasz na zewnątrz poprzez wchodzenie w toksyczne, raniące relacje. Dając sobie to, czego zabrakło i napełniając emocjonalnie siebie, przestaniesz szukać tego na zewnątrz u innych, o zainteresowanie, akceptację czy aprobatę.

Dzięki temu staniesz się pewny siebie i swoich wartości, odkryjesz, co nimi jest i będziesz z lekkością stać za tym, co jest dla Ciebie ważne w życiu, bez poczucia winy czy wstydu będziesz jasno wyrażać swoje potrzeby i komunikować swoje emocje, zamiast wpadać w furię, szał czy zdołowanie.

Nauczysz się, jak rozpoznawać własne potrzeby i to, czego na dany moment Ci brakuje, jak o tym rozmawiać z bliską osobą i jak dawać sobie uwagę, przestrzeń i dbać o siebie, bo tylko gdy zadbasz i napełnisz siebie, będziesz miał siłę i cierpliwość dać to samo innym.

Dowiesz się, w którym momencie Twojego życia powstał rozłam i nastąpiło odseparowanie od Ciebie prawdziwego. Ten moment będzie KLUCZOWY w cały procesie, gdyż wówczas zaczniemy spajać i integrować Cię wewnętrznie poprzez głęboką ENERGIĘ MIŁOŚCI.

Dotkniemy wszystkich etapów Twojego rozwoju, jako dziecka, rozpoznając i dając to, czego zabrakło w każdym z nich, przywracając Twój nieograniczony potencjał, ciekawość życia, lekkość i wolność. 

Zintegrujemy Ciebie Wewnętrznego odnajdując odseparowane, porzucone i odrzucone cząstki Ciebie byś mógł stać się pełnią, doceniając to, jak wyjątkowy się narodziłeś. 

Odkryjesz i poznasz programy, jakie zostały Ci narzucone, w które uwierzyłeś, a które spowodowały zaburzone poczucie własnej wartości i brak wiary we własne możliwości. Następnie zamienimy je wprowadzając nowe przekonania, które wesprą Cię w osiąganiu celów życiowych.

Dowiesz się, dlaczego tak naprawdę reagujesz emocjonalnie w pewnych sytuacjach i jak możesz to zmienić, nie poprzez zduszanie emocji, a poprzez rozpoznanie i danie sobie tego, czego w danym momencie potrzebujesz. 

Dzięki temu wszystkiemu nie tylko odkryjesz, kim jesteś naprawdę, jakie są Twoje możliwości oraz potencjał, ale także zaczniesz wykorzystywać je w pełni. 

Co otrzymasz?

Moje osobiste prowadzenie podczas spotkań LIVE na zamkniętej, prywatnej grupie na Facebooku,

Dostęp do warsztatu, materiałów i nagrań na zawsze,

Spotkania LIVE oraz zadania i ćwiczenia do wykonania,

Niezwykłą przestrzeń z osobami takimi, jak Ty, gotowymi i zdeterminowanymi do działania i zmian.

Rozpoczynamy 16.06 o godzinie 16:00 czasu UK!

Czy jesteś GOTOWY?

(Możliwość dołączenia do przestrzeni tego warsztatu zakończy się 16.06 o godzinie 14:00!)

Możliwość dołączenia do tego warsztatu zakończyła się.