Warsztat online OBFITOŚĆ WSZECHŚWIATA

W życiu będzie tak, jak sobie postanowisz, że będzie…

Jeśli uważasz, że życie jest ciężkie, to takie ono będzie, jeśli uważasz, że jest lekkie, to takim się stanie.


Podobnie jest z każdą inna rzeczą w otaczającej Cię rzeczywistości, nasze patrzenie, przekonania i schematy wpływają na kreowanie najdrobniejszych szczegółów codzienności.
Dla jednego zarobienie miliona w ciągu dnia będzie czymś tak naturalnym, jak oddychanie, a dla innego zarobienie 1500 zł w miesiącu będzie szczytem możliwości. I nie chodzi tutaj o piętnowanie czy ocenianie kogokolwiek, nie, jeśli oboje są szczęśliwi w tym wszystkim.
W świecie człowieka zarabiającego milion dziennie nie jest żadnym wyczynem zarabianie dwóch dziennie, w świecie człowieka zarabiającego 1500 zł miesięcznie podwojenie tej kwoty stanie się prawdopodobnie górnolotnym marzeniem.
Tego drugiego od osiągniecia tego marzenia dzieli jedno, zmiana perspektywy patrzenia na otaczający go świat. To pierwszy krok by zacząć wszystko postrzegać zupełnie inaczej.


Wszechświat składa się z energii i działa jak ogromny gigantyczny magazyn, a Ty jesteś w nim osobą zamawiająca. Jeśli więc składając zamówienie nie określisz dokładnie, czego potrzebujesz, dokładnie, mam na myśli co do szczegółu, tej potrzeby, rzeczy, to szanse na jej otrzymanie stają się równe z szansą trafienie najwyższej wygranej w Lotka. Zdajesz się tym samym na ślepy los i naiwną wiarę, że ktoś, w tym przypadku Wszechświat, domyśli się, czego potrzebujesz i za Ciebie określi parametry oraz ściągnie to z bezmiaru swoich zasobów.
Od razu Ci powiem, że to tak nie działa…


Bo jak się później okazuje w większości wypadków Wszechświat daje Ci dokładnie to, o co prosisz. Nawet dziecko, pisząc listo do Mikołaja, określa dokładnie, czego pragnie, rysując daną rzecz lub ją opisując, skąd w takim razie w Tobie taka nawiana wiara, że wystarczy rzucić hasło, podąć wycinek pragnienia, by je otrzymać?


Zasada we Wszechświecie, w działaniu energii jest jasna: Ty zamawiasz, składasz zamówienie opisując je dokładnie, co do najdrobniejszego szczegółu i następnie… ten krok jest najtrudniejszy…


CZEKASZ


Czekasz na jego realizację.


Czekasz z wiarą i pewnością, że skoro podałaś tak dokładne szczegóły to Twoje zamówienie zostanie zrealizowane.


I właśnie ta wiara jest elementem różniącym ludzi wciąż otrzymujących to, o co proszą, od tych którzy żyją w ciągłym niesmaku i rozczarowaniu. Wiara, która staje się w pewnym momencie pewnością i przechodzi w poczucie, że takie działania czymś naturalnym: zamawiam, opisuję dokładnie, otrzymuję.


Wystarczy jednak, że podczas oczekiwania (po wcześniejszym dokładnym określeniu swojego pragnienia i zamówieniu go) choć przez chwilę pomyślisz, że:

Czekasz za długo

Ktoś inny też zamówił i nie dostał

Nie jesteś tak naprawdę tego warta

Nie wiesz do końca, czy tego chcesz

Nie wiesz, czy to Ci jest potrzebne


I zwątpisz…, Twoja wiara zachwieje się to realizacja zamówienia zostanie wstrzymana lub też zacznie być korygowana wg Twoich nowych wskazówek.


No, bo jak chcesz otrzymać to, czego pragniesz, jeśli nie jesteś pewna, czy tego chcesz?
Jak masz to otrzymać, jeśli wątpisz, że na to zasługujesz? (Dlaczego właściwie musisz na to w ogóle zasługiwać, a nie po prostu otrzymać, bo zamówiłaś?)
Jak masz to otrzymać, jeśli boisz się, że Twoje życie ulegnie zbyt dużej zmianie?
Twoje przekonania, patrzenie na życie i świat oraz podejście do siebie samej jest najważniejszym i kluczowym elementem zmiany.


A reszta?

Hmm…

Reszta to PIKUŚ 😁😎

Reszta to tylko naciśnięcie guziczka w megafonie i głośne powiedzenie,

czego dokładnie dzisiaj chcesz

NOWY, INSPIRUJĄCY Warsztat online

Obfitość Wszechświata – czeka na Ciebie!

Zanim opowiem Ci więcej o tym warsztacie, chcę Ci powiedzieć, jak tworzę warsztaty. 

To bardzo ważne, byś poczuła, czy ta przestrzeń będzie dla Ciebie? 

Za każdym razem, zanim stworzę jakikolwiek warsztat, otwieram medytację w intencji kreacji, otwieram siebie jednocześnie na to, co przyjdzie. 
Nigdy nie wiem, jaka to będzie forma, nie znam wcześniej ani długości warsztatu ani jego ceny. Nie znam żadnych szczegółów. 
Czasem przychodzą one do mnie w medytacji, choć częściej w trakcie pisania. 
 
Zaczyna się od zwykłej myśli. Zwykłego niby zdania, którym chcę się z Tobą podzielić. Kiedy je zaczynam przelewać na papier, za tym zdaniem pojawia się kolejne. I kolejne. I kolejne.

Ale nigdy nie wiem, o czym, tak naprawdę, będzie treść, która powstaje i dokąd ona ma Ciebie doprowadzić, do jakich wniosków, do jakich przemyśleń lub też z jakimi pytaniami Cię pozostawi. 

Zresztą… i teraz tak było…
 
Nie jest to łatwe dla mnie, dla osoby kochającej zorganizowanie, przewidywalność i poukładanie, by ot tak, po prostu oddać się twórczej nieświadomości i twórczemu zaufaniu, że co ma wypłynąć, to wypłynie, a co ma być przekazane to zostanie przekazane. 

I dopiero, gdy zbliżam się do końca pisania, dopiero wtedy pojawiają się, wykluwają, by ujrzeć światło dzienne, idee, główne myśli, przekazy, które w końcowym efekcie stają się warsztatem. 

I jestem zaskoczona najczęściej, bo wychodzę do Ciebie, w moim mniemaniu, nieprzygotowana.

Bez konkretu.

Bez szczegółu.

Czasem bez nazwy nawet. 

Wtedy zaczynam rozpisywać wszystko. Tak aby poczuć jeszcze mocniej i głębiej transformację, jaką mam Ci do zaoferowania. Aby poczuć jej energię, siłę, moc, aby poczuć emocje, jakie do Ciebie przyjdą podczas naszych spotkań.

A to wszystko po to, by wsparcie, jakie ode mnie otrzymasz, było wystarczające i by stworzyć odpowiednią przestrzeń do jak najmocniejszej transformacji. 

To dlatego, gdy będziesz chciała poddać sensownej ocenie moje warsztaty, prawdopodobnie będą one nielogiczne. Szczególnie pod kątem ceny. Ale, tak jak wspomniałam wcześniej, nie ode mnie to zależy, nie kreuję ich z poziomu umysłu, a z poziomu serca. 


 
Dlaczego Ci o tym wszystkim mówię?  


Bo czasem, gdy tworzę warsztat i wchodzę w szczegóły, jestem zaskoczona tym, co do mniej przychodzi. Zaskoczona formą i poziomem transformacji. 
Ale dopiero przy tym warsztacie moje zaskoczenie sięgnęło maksimum. Do tego stopnia, że łzy płyną mi po policzku nawet teraz, gdy piszę ten post.

Bo jeśli zerkniesz wstecz na posty na grupie Moja Kobiecość, to zauważysz, że już wcześniej były jakieś wzmianki i wyczytasz między słowami przekaz o tym, że warsztat Obfitość Wszechświata, kreował się na poziomie energii i myśli, nieświadomych myśli już wcześniej nim o nim świadomie napisałam. 


 
Ten warsztat jest czymś ponad… ponad jakiekolwiek moje własne wyobrażenie. 
 


Chce Cię zaprosić w niezwykłą podróż, gdzie przez 4 tygodnie będziesz kreować swoją nową rzeczywistość na poziomie ciała, umysłu i duszy, na poziomie energii, podświadomości, świadomości i nadświadomości. 
 
To, co odkryjesz i czego się nauczysz (a raczej, o czym sobie przypomnisz, bo Ty to już znasz) zmieni całkowicie Twoje życie. Zmieni patrzenie na świat i na otaczającą Cię rzeczywistość. 


Staniesz się Królową we własnym królestwie. Staniesz się Panią na swoich włościach.

Staniesz się Kreatorka własnego życia. 
Świadomą Kobietą, która w połączeniu z najpotężniejsza z potężnych energii, z energią miłości, dzień po dniu, minuta po minucie, sekunda po sekundzie, ukształtuje swoje nowe życie.

Życie, o jakim dotychczas możliwe, że nawet nie śmiałaś marzyć. 
 


Do czego chcę Cię zaprosić?

Do niezwykłej, niesamowitej podróży w głąb siebie. 
Do stworzenia niepowtarzalnej, jedynej, właściwej i prawdziwej Nowej wersji Ciebie.
Do kreacji Twojego absolutnie Nowego Życia.
Życia pełnego radości, miłości, szczęścia.
Życia w zgodzie z Twoimi pragnieniami, najgłębszymi pragnieniami z poszanowaniem Twoich najbardziej intymnych i skrytych potrzeb.
Życia, w którym nic nie jest takim, jakie znałaś do tej pory.


 
Czego od Ciebie potrzebuję? 

Zaufania – do siebie samej przede wszystkim, ale i do mnie, jako Twojej Mentorki
Wiary – to najważniejszy element kreacji
Samozaparcia – bo będą chwile zwątpienia i gorsze dni, ale ja będę zawsze obok
Desperacji – gdy nowe stanie twarzą w twarz ze starym, a Ty staniesz przed wyborem, którą drogą pójść


 
Co otrzymujesz w zamian?

Możliwość stworzenia Nowej Ciebie, taką o której czasem marzysz… 
Możliwość kreacji Nowego Życia pełnego radości, miłości i barw,
Nowe patrzenie na cały otaczający Cię świat
Doświadczenie i wiedzę, która daje odpowiedź na wszystkie pytania,
Najwyższą formę bliskości z samą sobą, Spotkanie i rozmowa ze swoją Duszą,
Ścieżkę do Samopoznania
 
Dlaczego napisałam w dwóch pierwszych wersach „możliwość”, bo ode mnie dostaniesz wszystko, czego potrzebujesz do zmiany, ale od Ciebie zależy co z tym zrobisz. Masz w końcu wolną wolę i nic nie musisz.
 

Wiem, że ten warsztat nie jest dla wszystkich.
Wiem, że wymaga mocnego samozaparcia i ogromnej otwartości na nowe.
Wiem, że trafią tu TYLKO Kobiety, które są gotowe na naprawdę mocną zmianę w życiu, takie które nie poddają się.
I wiem, że jeśli już na początku masz wątpliwości, to prawdopodobnie ten warsztat nie jest dla Ciebie (prawdopodobnie, bo decyzja ostateczna należy do Ciebie).
 
Jeśli wciąż jesteś ciekawa dalszej części, oto ona:
 

„Obfitość Wszechświata – czeka na Ciebie” zarys
 
 Tydzień I – wprowadzenie do Energii Kreacji oraz Energii Rezultatu, analiza i rozpoznanie obecnego stanu – Kim jestem, Gdzie jestem? Przygotowanie do zmiany.
 Tydzień II – Kreacja nowej rzeczywistości, reguły i zasady rządzące się energią pieniądza, energia rezultatu, energia wdzięczności, medytacje, kreowanie Afirmacji i Intencji, narzędzia wspomagające proces, arkusze kalkulacyjne.
 Tydzień III – A co jak przychodzi kryzys? Narzędzia i metody wspierające w momentach krytycznych.
 Tydzień IV –Ugruntowanie, osadzenie w rzeczywistości oraz utrzymanie oczekiwanego rezultatu, potęga słów KLUCZY określających kierunek energii.
 

 A w skrócie, jak to wygląda od strony technicznej? 
 – Oddzielna grupa na Facebooku
 – 6 Sesji live
 – Zadania i ćwiczenia do samodzielnej pracy,
 – Medytacje
 – Afirmacje
 – Arkusze Excel – do samodzielnej pracy z budżetem oraz finansami, planowaniem i zarządzaniem
 – Wskazówki i instrukcje dotyczące wprowadzania zmian na poszczególnych płaszczyznach
 – Nagrania audio
 – Codzienna praca z dziennikiem
 – Moje wsparcie na grupie przez cały czas trwania warsztatu


Na tym warsztacie nic nie będzie standardowe i zwyczajne, tego możesz być pewna.
 
Zanim przejdę do konkretu chcę jeszcze raz podsumować wszystko:
 
Podczas 4 tygodni, w przygotowanej z największą starannością przestrzeni, będziesz poznawała magię kreacji nowej rzeczywistości i swojego nowego życia, a także nowej Siebie.

Zadbam o to, byś poczuła się zaopiekowana i bezpieczna, mogąc liczyć na moje wsparcie podczas całego czasu trwania warsztatu (jeśli ze mną wcześniej pracowałaś, to zapewne wiesz, jak to wygląda, jeśli nie – to będziesz miała okazję tego doświadczyć).

Z największą starannością i dbałością o szczegóły wprowadzę Cię w tajniki pracy z pieniądzem i jego energią, energią kreacji, energią obfitości, afirmacjami, głębokimi medytacjami i intencjami. Poznasz, jak można osiągnąć to, czego pragniesz, a co być może wydawało Ci się dostępne tylko dla wybranych. Tyle, że TY jesteś WYBRANA – i do tego też dotrzemy, ale wszystko w swoim czasie. 

Jednego możesz być pewna, jeśli tylko uwierzysz, to żadne górne granice nie będą istniały. I nad wiarą, nie dotyczącą religii czy wyznania, a wiarą w swoje możliwości będziemy skupiać się najmocniej, ale nie tylko, choć od niej zależy ogrom powodzenia.
 
Jeśli jesteś GOTOWA, to przejdźmy do konkretu!


Płatność jednorazowa $328
https://paypal.me/SylwiaPupek/328
 
Płatności ratalne:

Trzy raty, płatne co miesiąc po $120 każda
https://paypal.me/SylwiaPupek/120


Sześć rat, płatne co miesiąc po £65 każda
https://paypal.me/SylwiaPupek/65