Wdzięczność

IMG_2553

Są tutaj tacy, którzy towarzyszą mi od początku, od kiedy ten blog powstał. Pamiętają oni moją transformację oraz pierwsze wpisy, jakże różne od tych, które teraz się ukazują…

Droga, jaką przeszłam w ciągu ostatnich 12 miesięcy była tak bardzo niezwykła, mocna i… momentami naprawdę trudna, że gdy teraz piszę do Was ten post czuję, jak moje serce się zaciska. Jednak wiem, i czuję wewnętrznie, że ta droga, którą wybrałam jest właśnie tą drogą, którą potrzebuję kroczyć przez życie.
Jestem tak bardzo poruszona, że gdybym występowała przed Wami live to zapewne łezka zakręciłaby się w moim oku, a głos zadrżał…

Przepełnia mnie dzisiaj ogromna wdzięczność, wdzięczność, że mimo wielu, naprawdę wielu trudności nie poddałam się w dążeniu do tego, gdzie popychała mnie moja dusza, by prowadzić Kobiety, by wspierać Je w ich własnej podróży i odzyskiwaniu siebie, w budzeniu tych, które są na to gotowe.

I tak oto dzisiaj otrzymałam zaproszenie do wystąpienia na Targach w Londynie.

W sobotę 22 lutego będę prowadziła wykład dotyczący odzyskania Kobiecości poprzez bardzo głęboką i transformującą pracę z ciałem i emocjami, pracę oparta o szeroki zakres łączący w sobie wiele technik, m.in.: Wewnętrzne Dziecko, Medytacje, blokady energetyczne, EFT, Theta – Healing i wiele innych.
Jestem niesamowicie poruszona tym wydarzeniem, bo wiem, że wiele Kobiet, pragnie odzyskać siebie, pragnie czuć się dobrze ze sobą, pragnie…, a może i marzy, by ich ciało, emocje, dusza i umysł tworzyły jedność, by każdego dnia mogły spojrzeć na siebie w lustro z niewyobrażalnym uczuciem wewnętrznej miłości i akceptacji.
To cudowny czas i niezwykła data pod kątem energii oraz numerologii, aby podzielić się Wami swoim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie.

Będę zachwycona, jeśli z częścią z Was uda mi się spotkać na żywo 22 lutego 2020 roku!

 

4 myśli na temat “Wdzięczność

  1. Witaj! Ja dopiero zaczynam… i to od wdzięczności. Ale cudownie wiedzieć, że ta droga jest do przejścia, i że jest nadzieja 😉 Obiecuję doczytać, jak wyglądała Twoja droga, bo przyciągnęła mnie pozytywna energia, z jaką piszesz. A nóż zaczerpnę czegoś ważnego 😀 pozdrawiam!

    1. Tak, ta droga jest do przejścia, czasem jest trudniej, ale to, co osiągniesz po przejściu tego jest absolutnie bezcenne!!! I warte wszystkiego! Pozdrawiam Cię cieplutko, naoutside! 💞

Możliwość komentowania jest wyłączona.