Wsparcie

Zrzut ekranu 2019-03-5 o 11.53.29Sesja ze mną to głęboka i poruszająca rozmowa, podczas której pomagam Ci w odnalezieniu źródła Twojego problemu. Wykorzystując znane mi techniki i narzędzia przeprowadzam proces uzdrawiania i pomagam Ci w znalezieniu najlepszego dla Ciebie na dany moment życia rozwiązania.

W czym mogę Ci pomóc?

Może być to pomoc w zwykłych codziennych sprawach dotyczących relacji z bliskimi, niezadowolenia z życia prywatnego lub zawodowego, a także nie radzenia sobie z emocjami (złości, smutku, przygnębienia, melancholii, zazdrości, lęku, niskiego poczucia własnej wartości, braku radości z życia), jak również z traumatycznymi przeżyciami, ciężkim dzieciństwem, schematami ciągnącymi się od pokoleń i wszystkim tym, co powoduje, że nie możesz w pełni cieszyć się życiem.

Jak wygląda spotkanie ze mną?

Z własnego doświadczenia wiem, że nie można nikogo traktować z góry ustalonym schematem, dlatego podczas sesji pracuję głównie intuicyjnie dostosowując terapię i metody do indywidualnych Twoich potrzeb oraz problemuz jakim przychodzisz.

Jeśli w którymkolwiek momencie poczujesz dyskomfort lub też uznasz, że któraś ze stosowanych przeze mnie technik nie odpowiada Ci, dobiorę inną. Każdy z nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny, a ja jestem po to, aby dostosować narzędzia do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie.

Nasze spotkanie odbywa się on-line (ze względu na moje miejsce zamieszkania – Wielka Brytania).

Czas jego trwania to 90 minut.

Cena za sesję £70.

Istnieje możliwość wykupienia jednego z pakietów*:

  • błękitny – 5 sesji – £300
  • turkusowy – 10 sesji – £550
  • perłowy – 15 sesji – £750

*Aby wykupić pakiet musisz najpierw odbyć pierwszą sesję. Pozwoli ona nam określić, który z pakietów jest dla Ciebie najkorzystniejszy. Opłata za sesję zostanie wtedy wliczona do pakietu i kwota do zapłaty pomniejszona o początkową wartość.

Płatności za sesję możesz dokonać na dwa sposoby:

  • PayPal
  • przelew bankowy

Sesje są objęte klauzulą poufności, możesz więc być pewien, że wszystko, co się podczas nich odbywa pozostaje między nami.

Czego możesz się spodziewać po sesji?

Czasem podczas sesji następują bardzo głębokie procesy, więc przez pewien czas możesz mieć obniżony nastrój. Jest to zupełnie naturalne, a ja jestem po to, by Cię w tym procesie wspomóc, dając narzędzia i udzielając wskazówek, a także potrzebnego wsparcia.

Wspólnie jesteśmy w stanie wiele zmienić!

%d blogerów lubi to: