Warsztat „Utulić Wewnętrzne Dziecko”

Powrót do siebie to piękny moment. To moment pełnej jedności i akceptacji swoich jasnych i ciemnych stron. To świadomość swoich potrzeb i ograniczeń. To także znajomość granic i umiejętność ich zaznaczania. To stawianie siebie na pierwszym miejscu bez wyrządzania krzywdy innym osobom. To zawsze najpierw wewnętrzne pytanie skierowane do siebie: czego ja pragnę, czego ja potrzebuję, przed udzieleniem odpowiedzi innym.

Nie ma to nic wspólnego z byciem egoistką, wręcz przeciwnie. Pamiętaj, że innym możesz dać tylko tyle, ile sama sobie dajesz. Ni mniej ni więcej.

Na tej stronie znajdziesz aktualne warsztaty dostępne w opcji live oraz wersje warsztatów, które już się odbyły i zostały udostępnione do zakupu ponownie.

[Obecnie jestem w trakcie przygotowywania do udostępnienia warsztatów, które się już odbyły. Jeśli jesteś zainteresowana konkretną tematyką skontaktuj się ze mną.]

Jeśli podczas warsztatu lub po zakończeniu jego poczujesz potrzebę dodatkowego wsparcia zapraszam Cię na sesje indywidualne ze mną, gdzie zejdziemy dużo głębiej docierając do sedna tematu, a jakim przyszłaś.

Nowy Warsztat Online

Utulić Wewnętrzne Dziecko

Chciałabym Wam napisać coś mądrego, coś co Wami wstrząśnie, coś co unaoczni wam jakość tego warsztatu, ale… Mam jakąś pustkę. Tak jak zawsze miałam głowę pełną pomysłów, tak teraz pustka. Zero. Nic. Ile razy bym nie zaczynała pisać, to nic sensownego się nie rodzi.

Hmm…

A może właśnie o ten brak sensu w tym wszystkim chodzi. Może czasem trzeba zaufać swojemu wewnętrznemu prowadzeniu, że nie zawsze będziemy wszystko wiedzieć od razu i widzieć jak na dłoni, że może czasem jedyne, co będzie nam dane, to TYLKO albo i AŻ ZAUFANIE. Zaufanie, że jeśli coś pojawia się na naszej drodze i nas woła to znaczy, że pojawia się w konkretnym celu. Że może o to poprosiłyśmy, a może jesteśmy w końcu na to gotowe, Tu i Teraz.

O ile łatwiej nam zaufać, kiedy widzimy cały obraz sytuacji, kiedy wiemy: po co, dlaczego, jak i kiedy, co zyskamy, co dostaniemy, czego możemy się spodziewać. To zupełnie zrozumiałe, że chcemy mieć pewność i gwarancję, że będzie tak i tak.

Po co?

By poczuć się bezpiecznie?

By wiedzieć, że nie zostaniemy oszukane?

By mieć się do czego potem odnieść i porównać, czy było warto, czy to, co nam przedstawiono równa się temu, co otrzymałyśmy.

Całe życie nas tego uczono: masz coś na papierze to masz gwarancję, a jak tego nie otrzymasz to masz podstawę do walki o to, co Ci się należy. Do walki… o swoje.

Też taką gwarancję chciałam mieć. Nawet na pierwszej sesji coachingowej, podczas której nawiązałam kontakt z moim Wewnętrznym Dzieckiem, chciałam mieć 100% pewności, że jedna sesja wystarczy, żeby naprawić moje życie. Bo jak nie… to… (szkoda kasy), to poszukam sobie czegoś innego, tańszego, łatwiejszego.

Jedna sesja nie wystarczyła, więc znalazłam coś innego. No, bo jak szukasz, to w końcu znajdziesz.

I tak przez kolejne kilka miesięcy błądziłam między różnymi narzędziami i metodami, by koniec końców wrócić do początku.

W tym czasie, Ci którzy wytrwali i pozostali na ścieżce nawiązywania relacji z Wewnętrznym Dzieckiem poszybowali naprawdę wysoko. Ukradkiem przyglądałam się ich poczynaniom, z zazdrością patrzyłam, jak zmienia im się życie i byłam zła, że to wszystko jest takie niesprawiedliwe…

Czasem osoby się mnie pytają, czemu pracuję metodą Wewnętrznego Dziecka, że przecież są łatwiejsze, prostsze, mniej dotykające emocjonalnie… Moja odpowiedź jest zawsze taka sama: Bo to cholernie skuteczna metoda! Co więcej, dająca naprawdę mocne, trwałe efekty.

Czy są inne metody równie skuteczne?

Może i są…, ale powiem Wam jedno: ten, kto utulił swoje Wewnętrzne Dziecko i dotarł do Wewnętrznej Staruszki wie, jaka wartość za tym stoi. Utulone Wewnętrzne Dziecko jest źródłem niekończącej się mądrości, inspiracji i kreatywności, o jakiej nawet nie śniłaś. Staje się ono przewodnikiem na drodze ku prawdziwemu szczęściu.

Czego chcieć więcej? Dla mnie to jest w zupełności wystarczające. 

A dla Ciebie?

Zapraszam Cię na niesamowity Warsztat „Utulić Wewnętrzne Dziecko”. Warsztat, który będzie prowadzony na żywo, warsztat, podczas którego będziemy pracowały z tym, co na dany moment będzie dla Ciebie ważne, z tym, co będzie w Tobie żywe.


Czego doświadczysz podczas tego warsztatu?

Przed wszystkim głębokiej i mocnej pracy wewnętrznej. Pokażę Ci jedną z najskuteczniejszych pod kątem transformacji metod (a poznałam ich trochę), z jaką miałam okazję pracować na przestrzeni ponad 10 lat. 

Utulić Wewnętrzne Dziecko to czterotygodniowy, intensywny warsztat online podczas którego będziemy pracować na bieżąco nad tym, co w Tobie żywe, co woła o usłyszenie, co chce być zauważone. 

Każde spotkanie live to spotkanie, podczas którego otrzymasz ode mnie konkretne wskazówki, zanim rozpoczniemy wspólnie proces, abyś mogła doświadczyć mocniejszej transformacji i dotrzeć do sedna problemu.

Wyjście poza schematy rodzinne przekazywane z pokolenia na pokolenie, uzdrowienie trudnego dzieciństwa, uwolnienie od toksycznych relacji, przepracowanie trudnych, negatywnych emocji, zmianę blokujących przekonań, które zostały wyniesione z domu rodzinnego, zaspokojenie swoich potrzeb miłości, poczucia bezpieczeństwa, czułości, bliskości – to jedynie część transformacji, jakich będziesz mogła doświadczysz podczas tego warsztatu.

Wszystko po to, abyś stanęła w swojej Sile i Mocy, abyś odnalazła siebie Prawdziwą. Taka jest moja intencja na ten warsztat. 

Kiedy zaczynamy?

Nasze pierwsze spotkanie live już 14.10. 

Łącznie będziemy się widzieć 9 razy (8 spotkań live podczas których prowadzone będą sesje oraz jedno spotkanie w formie Q&A). 

Przy wyborze wersji VIP zyskujesz w bardzo atrakcyjnej cenie 60 minutową sesję ze mną 1:1. 

Między spotkaniami live otrzymasz zadania i ćwiczenia do samodzielnej pracy.

Przez cały okres 4 tygodni masz moje pełne wsparcie na grupie.

Utworzona grupa, jest grupą zamkniętą, dostępną tylko dla uczestniczek tego warsztatu.

Dostęp do materiałów, nagrań live otrzymujesz dożywotnio. 

Jaka jest Twoja inwestycja?

Czas

Zaangażowanie

Chęć zmiany

Bo to warsztat dla kobiet, które naprawdę chcą zmienić swoje życie na lepsze, które mają dosyć ślizgania się i patrzenia, jak wszystko przecieka im przez palce. Dla kobiet zdecydowanych, gotowych pójść do przodu i sięgnąć po to, co dla nich najlepsze.

Jeśli czujesz, że jest to dla Ciebie, jeśli czujesz, że Cię woła to poniżej znajdziesz więcej informacji

Do wyboru masz dwie opcje:

Wersja Standard

Płatność Jednorazowa

£131,00

Płatności ratalne płatne co dwa tygodnie:

Płatność ratalna – 2 raty, płatne co dwa tygodnie

£69,10

Płatność ratalna, 4 raty płatne co dwa tygodnie

£38,30

Wersja Rozszerzona VIP

Wersja Standard rozszerzona o jedną sesję 1:1 (60 minut Zoom))

Płatność Jednorazowa

£179,00

Płatności ratalne płatne co dwa tygodnie:

Płatność Ratalna, 2 raty płatne co dwa tygodnie

£95,80

Płatność ratalna, 4 raty płatne co dwa tygodnie

£52,30

Nie zwlekaj z decyzja przystąpienia do warsztatu, na dedykowanej grupie czeka już na Ciebie Pre-Work!