Warsztaty

Powrót do siebie to piękny moment. To moment pełnej jedności i akceptacji swoich jasnych i ciemnych stron. To świadomość swoich potrzeb i ograniczeń. To także znajomość granic i umiejętność ich zaznaczania. To stawianie siebie na pierwszym miejscu bez wyrządzania krzywdy innym osobom. To zawsze najpierw wewnętrzne pytanie skierowane do siebie: czego ja pragnę, czego ja potrzebuję, przed udzieleniem odpowiedzi innym.

Każda z nas jest inna. Każda wyjątkowa. Każda niepowtarzalna. I każda z własnym bagażem doświadczeń życiowych. To wszystko powoduje, że każdej z nas droga do siebie jest inna. Nie ma tu żadnych regułek czy zestawu zasad, po zastosowaniu których osiągasz zamierzony efekt. To czym się kierujesz to własna intuicja i serce. Jedno i drugie jest połączone z zaufaniem do samej siebie, do sygnałów, jakie Twoje ciało Ci wysyła, do emocji, jakie pojawiają się każdego dnia w Twoim życiu. Aby to zaufanie się pojawiło potrzebujesz wrócić do siebie, do ciała, potrzebujesz nawiązać z nim ponownie więź i poznać jego język. Pokazać mu, że jesteś gotowa, by go wysłuchać i że jesteś otwarta na wiedzę, którą ono chce Ci przekazać.

Sposobów i metod na ścieżce rozwoju osobistego jest tyle, ile coachów na ziemi. Dla mnie najlepszą drogą jest droga prowadząca przez ciało do serca i duszy. Bez pośredników, bez osób trzecich. 

To właśnie zaufanie do siebie daje Ci gwarancję, że kiedy poczujesz coś w swoim ciele, to będzie bezdyskusyjne i nikt Ci nie wmówi, że jest inaczej. 

W ciele zapisane jest wszystko, całe Twoje dzieciństwo, młodość, aż po dzień dzisiejszy. Nosisz w nim przekonania, schematy i traumy swoje, swoich rodziców i swojego rodu. To niezwykła skarbnica wiedzy i mądrości oraz drogowskaz do prawdziwego szczęścia.

„Moje Ciało – Powrót do Siebie” to pierwszy warsztat abonamentowy rozpoczynający długoterminowy cykl spotkań poświęconych pracy z ciałem i emocjami.

Moje Ciało – Powrót do Siebie

Pomysł na ten warsztat zrodził się zupełnie nagle i wypłynął wprost z mojego serca. Intencją, jaka mi przyświecała, było i jest, podzielenie się z Tobą wiedzą, jaką zdobyłam na przestrzeni wielu lat pracy na ścieżce rozwoju osobistego. 

Doświadczenie doprowadziło mnie do stworzenia mojej własnej, autorskiej metody pracy z ciałem i emocjami, gdzie głównym narzędziem jest UWAŻNOŚĆ. 

Na tym warsztacie będę Twoim przewodnikiem, będę Ci towarzyszyć na ścieżce prowadzącej ku Twojej wyjątkowości i niepowtarzalności. 

Zaczniemy od początku, od powrotu do ciała, od poznania go takim, jakie jest naprawdę, od zobaczenia mądrości, jaka z niego płynie i nauczenia się ponownie zapomnianego języka komunikacji z nim. 

Powoli, w swoim tempie, wrócisz do tego, co w ciele zapisane, do swojego dzieciństwa, relacji rodzinnych, pierwszych miłości i ukłuć serca, bólu, żalu, wstydu, smutku, gniewu i złości. Będę trzymać dla Ciebie przestrzeń, byś mogła bezpiecznie uwolnić to wszystko, co potrzebuje być uwolnione, byś mogła puścić to, co musi być puszczone, byś mogła poczuć wolność i ulgę, jaką daje wybaczenie płynące z serca, byś mogła połączyć się ze swoim ciałem tworząc PEŁNIĘ i JEDNOŚĆ, by na koniec ukochać, zaakceptować i wrócić do siebie prawdziwej. 

Kiedy zaczynamy i ile czasu trwa warsztat?

Zaczynamy 23 sierpnia 2019. Jest to warsztat abonamentowy, do którego dostęp masz cały czas, póki wnosisz opłatę. W każdej chwili możesz zrezygnować z płatności.

Co otrzymasz w zamian za zaufanie?

W życiu uwielbiam mieć wybór, dlatego przygotowałam dla Ciebie trzy warianty warsztatu. W każdej chwili, z miesięcznym wyprzedzeniem, możesz zmienić wariant.

Opcja Silver

 • cotygodniowe spotkania lajw w formie Q&A (pytania i odpowiedzi) oraz warsztatowej na specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku,
 • zadania i ćwiczenia do pracy w zeszycie
 • medytacje, medytacje i jeszcze raz medytacje

Opcja Gold

 • cotygodniowe spotkania lajw w formie Q&A (pytania i odpowiedzi) oraz warsztatowej na specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku,
 • dwa, grupowe spotkania w miesiącu online na Zoom, gdzie będziesz mogła porozmawiać ze mną na żywo,
 • zadania i ćwiczenia do pracy w zeszycie,
 • medytacje, medytacje i jeszcze raz medytacje.

Opcja Diament

 • cotygodniowe spotkania lajw w formie Q&A (pytania i odpowiedzi) oraz warsztatowej na specjalnej, zamkniętej grupie na Facebooku,
 • dwa, grupowe spotkania w miesiącu online na Zoom, gdzie będziesz mogła porozmawiać ze mną na żywo,
 • 60 minutowa sesja 1:1 raz w miesiącu,
 • zadania i ćwiczenia do pracy w zeszycie,
 • medytacje, medytacje i jeszcze raz medytacje.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla każdej kobiety, która stoi na rozdrożu swojego życia,

Dla każdej kobiety, która chce zmiany,

Dla każdej kobiety, która zdecyduje się powiedzieć TAK swoim potrzebom,

Dla każdej kobiety, która chce przestać się bać swoich emocji, 

Dla każdej kobiety, która pragnie nawiązać trwałą więź ze swoim ciałem,

Dla każdej kobiety, która chce powiedzieć sobie TAK, JESTEM GOTOWA,

Dla każdej kobiety, która pragnie pokochać siebie miłością bezwarunkową,

Dla każdej kobiety, która dotarła do punktu, gdzie dotychczasowe życie stało się „za mało” i „niewystraczająco”, i szuka drogi do prawdziwej siebie.

Dla kogo nie jest ten warsztat?

Dla kobiet, które nie wiedzą czego chcą,

Dla kobiet, które oczekują, że wszystko samo się zrobi,

Dla kobiet, które szukają magicznego środka lub magicznej różdżki do zmian w swoim życiu,

Dla kobiet, które oskarżają wszystko i wszystkich za całe zło, jakie wydarzyło się w ich życiu,

Dla kobiet, które według medycyny akademickiej mają orzeczoną depresję, choroby psychiczne lub inne zaburzenia osobowości,

Dla kobiet, które przyjmują leki psychotropowe lub inne środki wpływające na świadomość.

Ten warsztat jest moim pionierskim pomysłem. Zaczniemy wspólną podróż, która zmieni Twoje życie, postrzeganie dotychczasowe świata, relacji i otaczającej Cię rzeczywistości. To początek drogi, która wpłynie na Ciebie, Twoich bliskich, Twoje dzieci, życie prywatne i zawodowe. To początek drogi, która otworzy Ci wiele możliwości. Nie zawsze będzie łatwo, może nawet czasem bardzo ciężko, ale z moją pomocą wspólnie przebrniemy te chwile, byś osiągnęła to, czego pragniesz, z intencją miłości i najwyższego dobra dla wszystkich czujących istot, rozpoczniemy niesamowitą podróż, której celem jest Powrót do Siebie.

Moje serce woła Twoje. Jeśli słyszysz ten głos to zapraszam Cię do wspólnej podróży.

Poniżesze ceny obowiązują przy zakupie do 14 sierpnia włącznie i będą utrzymywać się w tej cenie przez cały okres uczestniczenia w warsztacie. Po tym terminie cena ulegną wzrostowi.

„Moje Ciało – Powrót do Siebie” – Opcja Silver

„Moje Ciało – Powrót do Siebie” – Opcja Silver

£29,00

„Moje Ciało – Powrót do Siebie” – Opcja Gold

„Moje Ciało – Powrót do Siebie” – Opcja Gold

£49,00

„Moje Ciało – Powrót do Siebie” – Opcja Diamond

„Moje Ciało – Powrót do Siebie” – Opcja Diament

£129,00