Warsztaty i Kursy

Chcesz więcej moich programów, warsztatów, kursów?

Proszę bardzo!

 

 

Poniżej znajdziesz warsztaty, które są prowadzone w oparciu o przekonania, pracę z umysłem, podświadomością, blokady i wzorce oraz wszelkie schematy społeczne.

 

Rusz swoją d… i sięgnij po WIĘCEJ!

Jedne z najmocniejszych i najbardziej KULTOWYCH warsztatów, jakie dotychczas stworzyłam! Po nim już nigdy nic nie będzie takie, jak dawniej! 7 dni MEGA MOCNEJ dawki MOTYWACJI, pracy z przekonaniami i umysłem!

Kliknij TUTAJ po więcej!

Rusz swoją d...-3

 


Rozkręć swój BIZNES na MAKSA!!! będąc JESZCZE bardziej SOBĄ!

Masz swój biznes, ale jego działanie jest… powiedzmy: takie sobie… to ten warsztat jest dla CIEBIE! Tutaj poznasz MEGA triki pracy z wszelkimi blokadami, jakie na codzień zapewne spotykasz w swoim życiu zawodowym, gdzie wydaje Ci się, że musisz być nie wiadomo kim i znać nie wiadomo co, by osiągnąć SUKCES! Pokaże Ci, jak to zrobić będąc TYLKO i wyłącznie SOBĄ!!!

Kliknij TUTAJ po więcej!

Rozkręć swój biznes-2

 


Warsztaty dla KOBIET

 

Odzyskaj swoją KOBIECOŚĆ

Jak to by było, gdybyś pozwoliła sobie w pełni doświadczać tych jakości, jakie stoją za byciem kobietą? Jak to by było, gdybyś po prostu mogła cieszyć się tym, że urodziłaś się kobietą, czuć lekkość w przyjmowaniu, czuć wolność w kreowaniu, czuć radość w byciu otwartą dla świata i ludzi?

Ten warsztat jest podsumowaniem mojego wieloletniego doświadczenia i wielu setek godzin przepracowanych z kobietami podczas sesji oraz warsztatów. Jest on zbiorem i kwintesencją całej mojej wiedzy w zakresie pracy z podświadomością, ciałem, duszą i umysłem. Jest to też jedyny taki warsztat, gdzie masz dostęp do aktywnej, zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie inne kobiety brały udział w tym warsztacie. Ze względu na siłę transformacji zdecydowałam, że takie wsparcie będzie wspaniałym uzupełnieniem całości prowadzenia.

Kliknij TUTAJ po więcej!


Poniżej znajdziesz warsztaty dla kobiet, które są prowadzone w oparciu o pracę z emocjami, Wewnętrznym Dzieckiem, ciałem, podświadomością i przekonaniami. 

 

Wychodzę do świata ze Swoją Mocą

Kliknij TUTAJ po więcej!

Po co jesteś tutaj? Jaki jest cel Twojego życia? Z czym miałbyś wyjść do świata i co pokazać innym? Jaka jest TWOJA WEWNĘTRZNA MOC? To wszystko i WIELE więcej odkryjesz na tym niesamowitym warsztacie. Był to jeden z warsztatów na którym zebrałam całe swoje doświadczenie w pracy z podświadomością, WD, przekonaniami, ciałem i duszą oraz umysłem.

jpg dla sklep Wychodzę do Świata

 


Nowe Ciało – Nowa Ja (dostępny wkrótce)

Kliknij TUTAJ po więcej!

Dawno temu miałam przekonanie, że aby mieć piękne, smukłe ciało MUSZĘ stosować określone zasady żywienia, drakońskie diety i treningi. Aż pewnego dnia odkryłam, że nasze kobiece ciało ma swoją mądrość i… umysł. Swoim wyglądem pokazuje nam doskonale, co jest nie tak w naszym życiu. Na tym warsztacie dowiesz się, jak zmienić swój wygląd, zdrowie, sylwetkę nie poprzez katowanie siebie a poprzez akceptację i miłość.

A reszta zadzieje się sama!!!

nowe ciało - nowa ja

 


 

Moc Przekonań

Kliknij TUTAJ po więcej!

Najpopularniejszy z warsztatów, jakie dotychczas stworzyłam. Z przekonaniami można pracować na wiele sposobów, tutaj poznasz te najbardziej skuteczne!!!

projekt na strone Zmień Przekonania

 


 

Moje życie – Moja odpowiedzialność (dostępny wkrótce)

Kliknij TUTAJ po więcej!

Każdy z nas czuje się momentami przeciążony, przeładowany nadprogramowymi obowiązkami, ale nie każdy potrafi oddzielić, co tak naprawdę jest jego, a co jest czyjeś. Przekaż odpowiedzialność tym, do których ona należy. Poczuj lekkość życia, jakie daje bycie w swojej przestrzeni.

projekt na strone produkt Moje życie Moja Odpowiedzialność


 

Warsztaty bezpłatne

Jak nauczyć się medytować? (dostępny wkrótce)

Niektórym wydaje się, że medytowanie to sztuka tylko dla WYBRAŃCÓW, że trzeba nie wiadomo jakich umiejętności, by ją posiąść. Przekonaj się, że medytować może każdy!!! Znajdź swój sposób!!!

Jak nauczyć się medytować

 

Projekty i Grupy

 

Grupa Wyzwaniowa na Facebooku

(codzienny kontent, motywacja, zadania i ćwiczenia,

medytacje i bezpłatne warsztaty oraz MEGA NIEZWYKLI LUDZIE)

 

Zmień swoje życie – Zmień swoje wibracje

Kopia Zmień swoje życie

 


 

5 dniowe WYZWANIE Postaw swoje FINANSE na nogi!

29.09.2020